REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 783 db
Eladó Balatonalmádi hétvégi ház hirdetés (33655174)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 5497 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Balatonalmádi csendes zugában, hol a hegyek árnyéka a völgyre borul, s a Balaton kékje a távolban mosolyog, ott áll, mint egy m...
321 000 000 HUF
2 326 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63559477)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Napfényes lakás, amely a 3%-os Otthon Start Program feltételeinek is megfelel! *** Budapest VIII. kerületében, a Mátyás té...
57 000 000 HUF
1 390 243 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (73836613)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. Eladó Budapest XI. kerületében, Őrmezőn, a Neszmélyi úton, egy...
82 900 000 HUF
1 507 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (11753995)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Tökéletes első lakás vagy biztos kiadási alap a Teleki tér szomszédságában! *** Eladó egy 25 nm-es, tiszta, száraz, baráts...
38 500 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13855976)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Eladó lakás rendezett társasházban a VIII. kerületben, kiemelkedő befektetési lehetőség a BELVÁROSBAN! *** Ha Budapest egyi...
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33453524)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezeti, erkélyes lakás a XX. kerületben azonnali költözéssel Budapest XX. kerületében, az Eperjes utcában kínálunk megvét...
66 500 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (45723333)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pécsen, a város keleti részén (Pécsbányán) egy jó állapotú, praktikus elosztású, 33 nm-es cseréptetős tégla lakás, amely ...
11 200 000 HUF
339 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újpetrei családi ház hirdetés (32532574)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1209 m2
Szobaszám: 3
Baranya megye, Újpetre területén kínálunk eladásra felújított, vegyes falazatú parasztházat. A nyílászárók cseréje megtörtént...
39 500 000 HUF
365 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (99393637)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 414 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Miskolc belvárosának közvetlen közelében, mégis egy rendkívül csendes, nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy 2001-ben ép...
69 900 000 HUF
377 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (23291818)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 538 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Miskolc-Tapolca festői részén, lenyűgöző panorámával! Eladásra kínálunk egy 74 m2-es, tégla építésű családi...
63 000 000 HUF
851 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (36537425)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 407 m2
Szobaszám: 4
Kivételes befektetési lehetőség Miskolc belvárosában! Képzelje el, hogy a város szívében, egy csendes környéken birtokolhat egy...
64 900 000 HUF
540 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bőcsi családi ház hirdetés (49497295)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 1219 m2
Szobaszám: 6
Eladó Bőcs egyik legjobb, forgalomtól mentes utcájában egy kívül-belül felújított, 182 nm-es, 2 szintes családi ház 1219 nm-es ...
54 900 000 HUF
301 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (66598369)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 1959 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Egyetem közelében egy 2002-ben épült, 157 m2-es, 2 szintes, B 38-as téglából készült családi háza...
79 000 000 HUF
503 184 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni lakóövezeti telek hirdetés (15352873)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy felújítandó 131 m2-es, 4 szobás családi ház, kiváló elhelyezkedéssel! - Hasznos alapterület: 131 m2 - 4 tágas szoba...
85 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (34797531)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 292 m2
Telekterület: 676 m2
Szobaszám: 10
Eladó többgenerációs családi ház Csepelen, gyönyörű, parkosított telken. Kiváló választás nagycsaládosoknak, összeköltözőknek v...
175 000 000 HUF
599 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondorosi családi ház hirdetés (96538329)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó családi ház Kondoroson - Falusi CSOK igénybe vehető Kondoroson kínálok megvételre egy 87, 7 nm alapterületű, tégla falaz...
7 500 000 HUF
86 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi tanya hirdetés (28372895)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád városától mindössze kb. 2 Km-re, nyugodt, természetközeli környezetben kínálunk megvételre egy igazi vidéki hangulatot...
25 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kardosi tanya hirdetés (53349734)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kardos település külterületi tanyás részén kínálok megvételre egy régi építésű parasztházat. A település a 44-es főút mellett ...
11 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (79227834)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Maroslele településen 2, 5 szobás családi ház eladó! a 65 nm vegyes falazatú ház, szépen karbantart...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (87941538)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hódmezővásárhely településen, belváros közeli, 84 nm 4 szobás házrész eladó! Az épület vegyes falazatú, az közelmúltban tataroz...
18 500 000 HUF
220 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont
19.
Jövő utca 7 - OTP Ingatlanpont
20.
Kaposvár Honvéd utca 19 - OTP Ingatlanpont
21.
Kaposvár Zárda utca 21 - OTP Ingatlanpont
22.
Kecskemét Kőhíd utca 36 - OTP Ingatlanpont
23.
Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont
24.
Mohács Dózsa György utca 2 - OTP Ingatlanpont
25.
Monor Kossuth Lajos utca 71 - OTP Ingatlanpont
26.
Orosháza Tass utca 22 - OTP Ingatlanpont