REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 783 db
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (84495874)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 582 m2
Szobaszám: 2
Eladó Gyula Románváros részén egy 50 nm-es, kétszobás, vegyes falazatú ház, mely egy 582 nm-es sarki telken található! Az ingat...
34 900 000 HUF
698 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (97543912)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város központjában egy többlakásos társasház (sorh...
5 000 000 HUF
92 592 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (78453244)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 926 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Pest vármegye, Abony, 98, 7 m2 alapterületű családi ház, 63 m2 vegyes falazatú felújított épülettel és 35, 7 m2 felújítandó tég...
29 500 000 HUF
301 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (34293251)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged, Kálvária sgt. , 49 m2-es, 2+1 szobás, 1. emeleti téglalakás eladó. a lakásban 2+1 szoba, kamra és fürdőszoba található....
48 900 000 HUF
997 959 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei sorház hirdetés (38248162)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 1
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Bács-Kiskun megyében, Tiszakécskén eladó egy új építésű sorházi lakás, amely modern...
46 900 000 HUF
822 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (21999373)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 4
Békéscsabán 153 nm-es nagypolgári ház eladó. a tégla falazatú ingatlan, a vásos egyik frekventált utcájában, a bíróság épületéh...
89 900 000 HUF
587 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (93769573)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Bács-Kiskun Vármegye, Jánoshalmán 110 m2-es tehermentes, kétszintes családi ház kiváló elhelyezkedéssel 424 m2-es telken eladó....
49 900 000 HUF
453 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondorosi családi ház hirdetés (66395552)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó családi ház Kondoroson - Falusi CSOK igénybe vehető Kondoroson kínálok megvételre egy 87, 7 nm alapterületű, tégla falaz...
7 500 000 HUF
86 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi sorház hirdetés (79314473)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Nagykőrös belváros közeli részén eladásra kínálunk egy minőségi anyagokkal felújított kertkapcsolatos 76 nm-es társasházi ingat...
35 000 000 HUF
460 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői hétvégi ház hirdetés (94423653)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 467 m2
Szobaszám: 3
Cserkeszőlőn, eladó egy 90 nm -es tetőtér beépítéses családi ház. a tégla falazatú szigetelt, jó állapotú, tetőtérrel rendelkez...
64 000 000 HUF
711 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (32999742)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 410 m2
Telekterület: 991 m2
Szobaszám: 6
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Befektetési lehetőség Baks központjában? Azonnal hasznosítható, komplex üzleti in...
139 900 000 HUF
341 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (49356533)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 946 m2
Szobaszám: 2
Eladó Sarkad Teleki részén egy 83, 5 nm alapterületű, téglából épült, gyönyörűen felújított kockaház, csendes, nyugodt környéke...
27 500 000 HUF
331 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (74542374)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Jászkiséren! Falusi CSOK-ra alkalmas! Jászkisér város szélén eladó egy 1074 m2-es telken fekvő, 69, 5 m2 ala...
9 500 000 HUF
137 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyomaendrődi családi ház hirdetés (49387981)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 328 m2
Telekterület: 2641 m2
Szobaszám: 6
Most jött el az a pillanat, amikor egy különleges hely új történetet kaphat - ráadásul hatalmas árengedménnyel! Békés megye s...
22 900 000 HUF
69 817 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (94937225)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! ! Ott, ahol a madarak ébresztenek, és a gát őrzi a nyugalmat. Eladó családi ház Kunszentmár...
7 000 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (67467683)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1469 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonhoz közel, Kungyalu csendes, rendezett utcájában egy 71 m2-es, 2...
7 600 000 HUF
107 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (37582245)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csépai családi ház hirdetés (36759372)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1028 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Csépa településen eladó egy 96 m2 alapterületű, földszintes családi ház, amely egy 1028 m2-es...
9 000 000 HUF
93 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (39333363)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 447 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Szolnok, Déli városrészen 112 m2 hasznos nettó alapterületű családi ház, 71 m2 tégla építésű fel...
39 990 000 HUF
357 053 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (56583537)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1238 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Szentes egyik csendes utcájában távol a város zajától kínálunk eladásra egy felúj...
13 900 000 HUF
193 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont