REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 783 db
Eladó Monostorapáti hétvégi ház hirdetés (34597393)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 3396 m2
Telekterület: 3396 m2
Szobaszám: 4
Szentbékkálla Öreghegyen, 100 m2-es, hőszigetelt, 4 szobás, teljes felújításon átesett nyaraló eladó. Az épületben 2 db, külön ...
59 000 000 HUF
17 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi családi ház hirdetés (25461472)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Körmend történelmi központjában, csendes, rendezett utcában kínálom eladásra ezt a tökéletes adottságokkal rendelkező, kb 180 m...
110 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sümegi családi ház hirdetés (94483443)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 835 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Sümeg! Sümeg egyik nyugodt, csendes utcájában eladó egy körbejárható családi ház, rendezett, gondozott kert...
69 900 000 HUF
776 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monostorapáti családi ház hirdetés (94359439)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 237 m2
Telekterület: 1137 m2
Szobaszám: 7
Tágas, sokoldalú, BALATON-közeli családi ház. 1. Ingatlan helyszíne, LOKÁCIÓ Monostorapáti a Balaton-felvidék festői települé...
89 900 000 HUF
379 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai panel lakás hirdetés (79659994)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jó állapotú lakás Ajka belvárosában! Eladó egy 1+1 szobás, 42 m2, első emeleti, távfűtéses lakás Ajkán! A lakás két külön n...
32 900 000 HUF
783 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfűzfői irodaház hirdetés (73337856)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 556 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Exkluzív, városi kastély jellegű ingatlan eladó Balatonfűzfőn, különleges környezetben! Balatonfűzfő egyik leghangulatosabb r...
830 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (29231568)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest 9. kerületében, a Hőgyes Endre utcában kínálunk megvételre egy 3 szobás, tágas, világos, nagy belmagasságú 80nm-es lak...
111 900 000 HUF
1 398 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (25893594)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon Start Programra alkalmas részben felújított 2 szobás panel lakás eladó! Ön lehet az új lakója ennek a 58 négyzetmétere...
62 900 000 HUF
1 084 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (87916543)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet, Vécsey lakótelep - 53 nm, 2 szobás, erkélyes lakás eladó Eladásra kínálunk a XX. kerület kedvelt részén, Pesterz...
74 900 000 HUF
1 413 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (74917773)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, azonnal költözhető lakás Zugló kedvelt, zöldövezeti részén Megvételre kínálunk Budapest XIV. kerületében egy teljes kör...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki üdülőövezeti telek hirdetés (44422576)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: n/a
Szolnokon a Holt-Tiszapart kedvenc üdülőkörzetében Alcsiszigeten eladásra kínálunk egy 714 m2-es vízközeli telket. A telek töb...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentlászlói családi ház hirdetés (21441444)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1824 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Scrollen Sie nach unten für die deutsche Version. Scroll down for the English version. Eladásra kínálok egy 1824 m2-es telke...
100 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki tanya hirdetés (93325644)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Jász-Nagykun- Szolnok vármegye Fegyvernek-Szapárfalu településen eladó egy tanya besorolású ingatlan, ami közvetlenül a falu as...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (27473432)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a