REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 783 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32516448)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
2026. II. Negyedévben átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a XIII. kerületben, a Reitter Ferenc utcában! Kínálatunk a 45 m2...
90 730 000 HUF
1 591 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi külterületi telek hirdetés (72455845)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 934 m2
Szobaszám: n/a
Önálló telek eladó nagytétény külső részén kedvező ÁRON! Budapest XXII. kerületében a Nagytétényi városrészen Diósd határában...
26 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budajenői lakóövezeti telek hirdetés (89689949)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: n/a
Eladó a festői Budajenőn, karnyújtásnyira a Kálváriadombtól egy 859 négyzetméteres telek, amin egy felújítandó lakóház áll. (Ig...
98 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (89328733)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 344 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Bomba lokáció BUDAKESZIN! Budakeszi csendes, aszfaltozott utcájában, a természet ölelésében eladó egy kiváló elosztású, három...
244 000 000 HUF
709 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58974942)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIII. kerületében, a Gyermek téren eladó egy 39 négyzetméteres, magasföldszinti lakás téglaépítésű házban. Az ingatla...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (78534636)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy kis lakás nagy lehetőséggel a XIV. kerületben, közel az IKEA-hoz. Van az a lakás, amelyik nem tökéletes? De pont ezért le...
61 000 000 HUF
1 244 897 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59744334)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (87723993)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (75734262)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új okosotthon a népszerű budaparton a kopaszi-gát SZOMSZÉDSÁGÁBAN! 2027. 2. Negyedéves átadással kínáljuk ezt a mesés 2 szobá...
107 500 000 HUF
2 193 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (35345384)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 31 nm-es, 3. emeleti lakás a 12. kerületben galériával! A lakás a 12. kerületben, a mom Park és Mamut Bevásárlóközpont k...
59 000 000 HUF
1 903 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49587839)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A VIII. kerület egyik különleges hangulatú, történelmi miliővel átitatott részén kínálunk megvételre egy igazán egyedi adottság...
121 000 000 HUF
1 043 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63347223)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Corvin áruház közvetlen közelében megvételre kínálok egy 68 nm alapterületű, magasföldszinti, 2 s...
64 900 000 HUF
954 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (95347334)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Csepelen, a Duna-part közelében, csendes környezetben! Csepelen, frekventált elhelyezkedés mellett, mégis parkosít...
59 980 000 HUF
967 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74729382)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Megvételre kínálok Budapest VIII. kerületében a Százados-negyedben egy 3 szobás, 59 nm-es lakást, újszerű társas házban*** ...
92 500 000 HUF
1 567 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámosszabadi családi ház hirdetés (58883983)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1138 m2
Szobaszám: 3
Felújított családi ház eladó vámosszabadin – természetközeli KÖRNYEZETBEN! 9061 Vámosszabadi Eladásra kínálok Vámosszabadi c...
69 500 000 HUF
965 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (63429373)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kétszintes, tágas otthon eladó győr-révfaluban – csendes, prémium KÖRNYEZET! 9026 Győr, Révfalu Győr egyik legkedveltebb vár...
75 700 000 HUF
923 170 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári egyéb lakás hirdetés (75448373)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium minőségű, erkélyes lakás a lajta lakóparkban – azonnal KÖLTÖZHETŐ! 9200 Mosonmagyaróvár, Lajta Lakópark Mosonmagyaró...
76 980 000 HUF
1 283 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondorosi családi ház hirdetés (33931394)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó családi ház Kondoroson - Falusi CSOK igénybe vehető Kondoroson kínálok megvételre egy 87, 7 nm alapterületű, tégla falaz...
7 500 000 HUF
86 206 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kardosi hétvégi ház hirdetés (34836733)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted