REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 764 db
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (73824461)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 792 m2
Szobaszám: 2
Eladó Mezőkövesden egy 105 m2-es családi ház 792 m2-es telken. Az ingatlan felújítása már megkezdődött, így az új tulajdonos ...
26 500 000 HUF
252 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (32533495)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Elegáns Városi Rezidencia a Történelmi Belváros Szívében! Miskolc legkeresettebb sétálóutcájának közvetlen közelében, egy az ...
67 000 000 HUF
736 263 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Alsózsolcai családi ház hirdetés (54746253)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1602 m2
Szobaszám: 2
Alsózsolca kedvelt részén eladó egy átlagos állapotú, összkomfortos, 95 nm-es, vert salak falazatú, 2 szoba + nappalival rendel...
44 900 000 HUF
472 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45724473)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (38867795)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (74935664)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (15956385)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39553596)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (57297883)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 379 m2
Telekterület: 1244 m2
Szobaszám: 16
Társasház fejlesztésére alkalmas ingatlan, jelenleg üzleti és lakó funkciókkal eladó Nyíregyházán, a Szarvas utcában eladó egy...
179 000 000 HUF
472 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Záhonyi panel lakás hirdetés (68683544)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Záhonyban, központhoz közeli utcában eladó egy 71 m2-es, igényesen felújított lakás. a társasház panelből 1989-ben épült, mely ...
27 500 000 HUF
387 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (99573723)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1104 m2
Szobaszám: n/a
Exkluzív saroktelek a Sóstói erdő mellett - Nyíregyháza Sóstófürdőn Nyíregyháza egyik legkedveltebb részén, Sóstófürdőn, a Sós...
89 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (44324528)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 702 m2
Szobaszám: 8
Nyíregyházán, a Szarvas utcában eladó egy többfunkciós, üzleti célra is kiválóan alkalmas, emeletes családi ház + különálló gar...
79 000 000 HUF
431 693 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (54893858)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. Eladó Budapest XI. kerületében, Kelenföldön, az Etele úton, eg...
75 900 000 HUF
1 488 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24847443)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy nappali + két szobás lakás terasszal az Orczy tér közelében az egyetemek mellett, jó elrendezéssel! Eladásra kínálu...
79 900 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi családi ház hirdetés (42595364)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 454 m2
Telekterület: 1091 m2
Szobaszám: 7
Biatorbágy egyik legkedveltebb részén két apartmannal, beltéri és kültéri medencével felszerelt luxus családi ház - valódi exkl...
390 000 000 HUF
859 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (19844595)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúszoboszló, Fürdőnegyed, Sport utca elején eladó egy dupla erkélyes, nappali+3 szobás, 77m2-es lakás. a 2012-ben épült tégl...
74 900 000 HUF
972 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói hétvégi ház hirdetés (45342667)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 196 m2
Szobaszám: 4
Eladó vagy kiadó Európa legnagyobb fürdőkomplexumától 300 méterre egy üdülő házas övezetben található 2 szintes üdülő! A ház ...
76 900 000 HUF
769 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői tégla lakás hirdetés (48799383)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az ingatlan kiváló befektetési lehetőség, egész évben könnyen kiadható, ugyanakkor nyaralónak vagy állandó lakhatásra is ideáli...
38 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (33559545)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1419 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálok Békés vármegye területén, Orosháza városában, a Rákóczi-telep városrész...
12 000 000 HUF
171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (96223436)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 349 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád szívében egy 101 nm-es, teljes körűen felújított ingatlan, amely m...
43 500 000 HUF
430 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont
19.
Jövő utca 7 - OTP Ingatlanpont
20.
Kaposvár Honvéd utca 19 - OTP Ingatlanpont
21.
Kaposvár Zárda utca 21 - OTP Ingatlanpont
22.
Kecskemét Kőhíd utca 36 - OTP Ingatlanpont
23.
Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont
24.
Mohács Dózsa György utca 2 - OTP Ingatlanpont
25.
Monor Kossuth Lajos utca 71 - OTP Ingatlanpont
26.