REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 777 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46732746)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 40 m2-es, azonnal költözhető lakás a XIII. kerületben, a Balzac utcában! Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, ...
84 900 000 HUF
2 070 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (39879153)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Andrássy úton eladó teljesen berendezett tetőteraszos luxus duplex lakások, impozáns KÖRNYEZETBEN! Eladásra kínálunk a belváro...
420 000 000 HUF
3 589 743 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (88643747)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest szívében, a Deák Ferenc tér közvetlen szomszédságában eladó egy minden igényt kielégítő, 98 négyzetméteres, teljes kör...
215 000 000 HUF
2 216 494 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (96369752)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó patinás lakás az Andrássy úton, az Operához közel. Az Andrássy út frekventált szakaszán kínálunk megvételre egy 80 nm-e...
450 000 000 HUF
5 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (52191347)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. OTP hitelekhez kamatkedvezményt adunk a nálunk v...
85 811 300 HUF
1 716 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44449652)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Rákospalotán, a Szilas parkban. Eladó egy 55 nm-es, 1. emeleti, 2 szobás, világos, átlagos állapotú lakás Rákospal...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63721328)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Vii. kerület, dohány utcában, a kőrúton belül, felújított, galériás, berendezett garzon eladó! *** Ez a nagypolgári stílusb...
67 900 000 HUF
1 656 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári telephely hirdetés (45965444)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 885 m2
Szobaszám: n/a
Székesfehérvár közkedvelt Öreghegy városrészében kínáljuk megvételre ezt a kiváló adottságokkal rendelkező, 3 szintes, téglaépí...
199 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenesszentpéteri családi ház hirdetés (47487983)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1366 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kemenesszentpéteren, a falu központjában egy 63 m2-es, 2 szobás családi ház, amely az 1920-as évek körül épült vegyes fal...
8 900 000 HUF
141 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vinári családi ház hirdetés (59715774)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 3298 m2
Szobaszám: 3
Veszprém vármegye északnyugati részén, Vináron kínálok eladásra szomszédoktól távol eső, csendes környezetben, remek elrendezés...
35 490 000 HUF
227 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (35955339)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XII. kerületének egyik kiemelt részén, a Hegyvidék Bevásárlóközpont közelében vált elérhetővé ez az újszerű, kiváló ál...
217 000 000 HUF
2 932 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi lakóövezeti telek hirdetés (63888627)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: n/a
Eladó 528nm-es belterületi telek Hegyeshalomban! Kiváló elhelyezkedésű telek eladó Hegyeshalomban, határátkelőhely közelében,...
11 616 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi lakóövezeti telek hirdetés (45693824)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 489 m2
Szobaszám: n/a
Eladó 489 nm-es belterületi telek Hegyeshalomban! Kiváló elhelyezkedésű telek eladó Hegyeshalomban, határátkelőhely közelében...
10 758 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi lakóövezeti telek hirdetés (25446974)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 905 m2
Szobaszám: n/a
Eladó 905 nm-es belterületi telek Hegyeshalomban! Kiváló elhelyezkedésű telek eladó Hegyeshalomban, határátkelőhely közelében...
19 910 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi lakóövezeti telek hirdetés (37681579)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 458 m2
Szobaszám: n/a
Eladó 458 nm-es belterületi telek Hegyeshalomban! Kiváló elhelyezkedésű telek eladó Hegyeshalomban, határátkelőhely közelében...
10 076 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi lakóövezeti telek hirdetés (39398296)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: n/a
Eladó 459 nm-es belterületi telek Hegyeshalomban! Kiváló elhelyezkedésű telek eladó Hegyeshalomban, határátkelőhely közelében...
10 076 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszegi családi ház hirdetés (33382631)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 602 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, kulcsra kész családi ház eladó DUNASZEGEN! Dunaszeg csendes, családias lakóparkjában kínálunk megvételre egy 2025...
149 000 000 HUF
1 027 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88347339)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A VIII. kerület egyik különleges hangulatú, történelmi miliővel átitatott részén kínálunk megvételre egy igazán egyedi adottság...
121 000 000 HUF
1 043 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (44593383)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Székesfehérváron, a 2016-ban épült Horog Házban eladó egy 3. emeleti, újszerű állapotú társasházi lakás, 96 nm alapterülettel. ...
129 000 000 HUF
1 343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (34944691)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 642 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegye, Jánoshalma városában, a központhoz közel, jó környéken 120 m2-es családi ház 642 m2-es telken eladó. a há...
14 290 000 HUF
119 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont