REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 777 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (92647427)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Rendkívüli, kihagyhatatlan lehetőség Miskolcon: 4 szobás, tágas otthon eladó a Bárczay utcában! Otthon start program! Miskol...
39 000 000 HUF
582 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (79983825)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc belvárosában egy páratlan hangulatú, felújított, 2 és fél szobás, 63 m-es társasházi lakás, amely ideális választ...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (18321863)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Megvételre kínálok Budapest VIII. kerületében a Százados-negyedben egy 3 szobás, 59 nm-es lakást, újszerű társas házban*** ...
92 500 000 HUF
1 567 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57342948)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú modern...
88 900 000 HUF
1 411 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79576886)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bevezető ÁRON! Jelenlegi áraink 15 % akciós kedvezményt tartalmaznak! 75 % Befizetése mellett érvényesek. Árképzésünk rugalm...
114 063 000 HUF
1 481 337 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (92373524)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, i. emeleti, zuglói lakás, közel a városligethez! Eladó egy 93 nm-es (+ 3 nm-es erkély), nagyon jó adottság...
99 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34987267)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári hangulat, tágas terek és kiváló elhelyezkedés a belváros közelében! Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Lónyay...
99 760 000 HUF
1 231 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44335467)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó lakás - 5 garzonra osztott befektetési lehetőség a Kálvin tér közelében! Rendezett, nagy polgári társasház 3. emeletén e...
115 900 000 HUF
1 704 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (74834813)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Andrássy úton eladó teljesen berendezett tetőteraszos luxus duplex lakások, impozáns KÖRNYEZETBEN! Eladásra kínálunk a belváro...
410 000 000 HUF
3 596 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi lakóövezeti telek hirdetés (63453496)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4103 m2
Szobaszám: n/a
Szigetszentmiklóson 4103 nm-es építési telek eladó! Pontos megnevezés: Kivett/beépítetlen terület. Közművek: - Víz-, villany-,...
55 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi házrész hirdetés (19629476)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Göd-felső csendes részén, zöldövezetben eladó, egy 1988-ben épített ikerház fél, 361 nm-es telekkel. a ház alapterülete: 85 nm....
49 900 000 HUF
587 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (76959992)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ercsiben, a központ közelében eladó egy modern, 2025-ben épült családi ház! Ercsi egyik kedvelt, könnyen megközelíthető részé...
42 000 000 HUF
677 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi házrész hirdetés (44671573)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 1
Göd-felső csendes részén, zöldövezetben eladó, egy 1988-ben épített ikerház fél felső szintje, 250 nm-es telekkel. a ház alapte...
43 000 000 HUF
767 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (63332422)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Ercsiben, pár perc sétára a Duna-parttól! Egy 530 m2-es, összközműves telken kínálunk megvételre egy 135 m2...
36 900 000 HUF
271 323 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (59473787)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Pest vármegyében, Cegléden egy 731nm-es telken elhelyezkedő 180 nm-es családi házat, mely magas műszaki tarta...
154 000 000 HUF
855 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (54235749)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 5
Kétgenerációs családi ház eladó Szigethalom szívében! Szeretne egy olyan otthont, ahol kényelem, modern kialakítás és kiváló ...
121 600 000 HUF
810 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki ikerház hirdetés (33463976)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
Tárnok új házakkal beépített utcájában minden igényt kielégítő hátsó ikerfél várja új tulajdonosát! a 2009-es építésű ház kifog...
119 000 000 HUF
888 059 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (37825737)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 664 m2
Szobaszám: 5
Budapest XVIII. kerületének családi házas övezetében kiváló adottságú, kétgenerációssá alakítható családi ház eladó! Budapest...
170 000 000 HUF
641 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (76733947)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 2. kerületben, a Budai Vár lábánál, felújított 82 nm, 2 szobás tágas lakás! / For English please scroll down! Bel-Bud...
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (23393844)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, napos lakás eladó a Honvéd tér szomszédságában. A lakás egy jó állapotú, liftes, jó lakóközösséggel rendelkező társash...
165 000 000 HUF
2 088 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont