REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 777 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (64966269)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza csendes, folyamatosan fejlődő kertvárosi övezetében, a közkedvelt Báthory lakópark szélső utcájában épül ez a letis...
108 000 000 HUF
870 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (93933352)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hárshegy azonnal költözhető újépítésű luxuslakás, teljes berendezéssel, garázs és tároló lehetőséggel! II. kerület csendes ny...
450 000 000 HUF
3 082 191 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fonyódi tégla lakás hirdetés (94697447)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Balaton Déli part, Fonyód Bélatelep, 93 m2 vízparti lakás 120 m2 saját kerttel eladó. a 3 lakásos társasházi lakás közvetlenül ...
175 000 000 HUF
1 881 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (35352793)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a Balaton közvetlen vízpartján, egy modern, 2023-ban épült, prémium társasházban egy 50 nm-es, 2 szobás lakás...
129 900 000 HUF
2 598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (38237352)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna Vármegye, Dombóvár-Gunaras üdülőövezetben, sorházi épületben, galériás garzon lakás eladó. Az ingaltan 38, 5 m2, melyben ...
19 400 000 HUF
510 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi családi ház hirdetés (34334959)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: 886 m2
Szobaszám: 5
Egyedi lehetőség Harkány üdülőövezetében! 4 Apartmanos ingatlan eladó! Eladó Harkány üdülőövezetében, egy csendes, nyugodt zsá...
94 000 000 HUF
534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (37439896)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
19 400 000 HUF
510 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (31737364)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (77763283)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Miskolc szívében, a Széchenyi utcán kínálunk megvételre egy 115 nm-es, 3+1 félszobás, polgári jellegű lakást, amely a társasház...
64 990 000 HUF
565 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (63493633)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Elegáns Városi Rezidencia a Történelmi Belváros Szívében! Miskolc legkeresettebb sétálóutcájának közvetlen közelében, egy az ...
67 000 000 HUF
736 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mályi családi ház hirdetés (74882532)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 238 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 5
Legyen otthona Miskolc vonzáskörzetében, Mályiban, terüljön el háza alatt a város! CSAK a mi KÍNÁLATUNKBAN! Eladásra kínálj...
89 000 000 HUF
373 949 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (94533227)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi prémium újépítésű lakások Miskolc szívében. Ha belvárosi életet akarsz kompromisszumok nélkül, ez a projekt pontosan ...
87 992 100 HUF
1 419 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ricsei családi ház hirdetés (33633445)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1437 m2
Szobaszám: 4
B. -A. -Z. Vármegye, Ricse település központi részén családi ház eladó. Az 1990-ben épült lakóingatlan alapterülete: 200 m2, am...
32 900 000 HUF
164 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (58312766)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
96 039 930 HUF
1 412 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsózsolcai családi ház hirdetés (63433534)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1602 m2
Szobaszám: 2
Alsózsolca kedvelt részén eladó egy átlagos állapotú, összkomfortos, 95 nm-es, vert salak falazatú, 2 szoba + nappalival rendel...
44 900 000 HUF
472 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szomolyai családi ház hirdetés (84329463)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1345 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy kiváló állapotú, igényesen felújított, 122 m2-es családi ház, amely egy tágas, 1345 m2-es telken helyezkedik el. Az...
47 900 000 HUF
392 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (32389447)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
113 912 295 HUF
1 356 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rásonysápberencsi családi ház hirdetés (94934374)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2247 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Rásonysápberencsen, az M30-as autópályától 10 km-re családi ház jó állapotban eladó, nagy kerttel. Sok gyümölcsfa, gazdálkodásr...
21 500 000 HUF
165 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (11348776)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Modern, energiatakarékos családi ház eladó Miskolc-Szirmán csendes zsákutcában! Miskolc-Szirma egyik nyugodt, forgalomtól men...
161 000 000 HUF
1 463 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33419276)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted