REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 777 db
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (41794343)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kunszentmárton központjában egy teljes felújításra váró, tágas, 2 szobás lakás. a központ közelében, csendes utcában talá...
7 500 000 HUF
83 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni üzlethelyiség utcafronton hirdetés (25525339)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladóvá vált, Debrecen, Belváros peremén, Miklóskapu városrészen, egy 104 nm alapterületű üzlethelyiség. Az üzlet egy 2003-ban ...
74 990 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Berettyóújfalui tégla lakás hirdetés (53639257)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Berettyóújfaluban, a Szent István téren eladó egy 20 éve épült, teljesen felújított, első emeleti társasházi lakás. - 60, 5 M...
63 900 000 HUF
1 065 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (32895314)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Maroslele településen 2, 5 szobás családi ház eladó! a 65 nm vegyes falazatú ház, szépen karbantart...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiszombori családi ház hirdetés (24379937)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 957 m2
Szobaszám: 6
Két lakás + üzlethelyiség egy áráért Kiszomboron! Ilyen ritkán van! Kiszomboron, főút mentén eladó egy 195 nm-es, jó állapotú ...
55 000 000 HUF
282 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (42334843)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 4
Szeged, Újszeged egyik legjobb utcájának legcsendesebb részén - a Fűvészkert és a Tisza szomszédságában - eladó egy 189 m2 alap...
178 000 000 HUF
941 798 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (32847957)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó prémium lakás panorámaterasszal az árkád Szeged KÖZELÉBEN! Szeged egyik kedvelt, belváros közeli részén eladó egy 110 nm...
145 000 000 HUF
1 318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (83452379)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 798 m2
Szobaszám: 4
Kórházdombon Ajkán eladóvá vált egy 170 m2-es, 5 szobás családi ház. A telek természetes lejtésének köszönhetően minden emelet...
49 900 000 HUF
293 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (47172931)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Veszprémben, a Jutasi úton eladó egy felújított, erkélyes, 62 m2-es, 3 szobás, lakás. Az ingatlan megfelel a fix 3 %-os Otthon ...
59 990 000 HUF
967 580 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (23433295)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
****Tágas, erkélyes otthon kiváló elosztással, jó lokációban**** Eladó Szigetszentmiklós kedvelt részén, a Vásárcsarnok közelé...
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (33161378)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Különleges hangulatú, felújított lakás egy történelmi villában - saját kertrésszel és PARKOLÓVAL. Eladásra kínálok egy teljes...
63 200 000 HUF
1 663 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92475827)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Budapest XIII. kerületében, Angyalföld kedvelt részén, a Kisgömb utca és a Reitter Ferenc utca sarkán eladó egy kiváló állapotú...
107 500 000 HUF
1 557 971 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (72443427)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy parkra néző lakás békásmegyer duna felőli OLDALÁN! Ha egy otthonos lakást keresel, amit nem kell órákig takarítani ...
60 900 000 HUF
1 171 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47532346)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó a VI. kerület frekventált, de csendes részén, a Szondi utcában egy 88 nm-es, első emeleti, kiváló adottságokkal rendelkez...
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (27449571)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
***Prémium minőség! *** Érd, Fenyves parkváros tetején kínálunk eladásra egy 2008-ban épült, kifinomult stílusban megvalósított...
235 000 000 HUF
1 098 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (57579253)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Gellért-hegy, felújított, panorámás! *** Kizárólag Nálunk! Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, belsőépítész álta...
395 000 000 HUF
3 495 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni egyéb lakás hirdetés (49444383)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó részben felújított, 51 nm-es, 2 szobás lakás Salgótarján szívéhez közel! Salgótarján egyik kedvelt részén, a Vásártéren...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (59342839)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1518 m2
Szobaszám: 4
Nógrád megye, Salgótarján Pálfalva városrészében kínálunk megvételre egy 105 m2-es, egyszintes családi házat, amely egy tágas, ...
38 900 000 HUF
370 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (42774163)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, amerikai konyhás lakás Salgótarján kedvelt városrészében, Besztercén! Salgótarján Beszterce városrészében e...
21 900 000 HUF
391 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (37278533)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza egyik legcsendesebb és legkedveltebb részén, a Báthory-lakópark nyugodt, lakó-pihenő övezetében kínálok megvételre ...
119 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont