REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 777 db
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (44456599)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Felújított, napfényes otthon veszprémben! *** Veszprémben, a Jutasi úti lakótelepen eladó egy 62 m2-es, 3 szobás lakás, ah...
59 990 000 HUF
967 580 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai családi ház hirdetés (47853697)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Pápa Alsóvárosrészén egy, a 90-es évek végén téglából épült, nettó 110 m2-es, 3 szoba + nappalis családi házat...
75 000 000 HUF
681 818 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonkenesei tégla lakás hirdetés (53435383)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan Balatonkenese - Új építésű, vízpart közeli lakás medencével és kávézóval a Kenese Ligetben! Balatonkenesén, a ...
127 800 000 HUF
1 404 395 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonybéli családi ház hirdetés (17969484)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 2107 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok Bakonybél településen egy panorámás családi házat. A családi ház 1981-ben épült, összesen 160 m2 alapterület...
69 800 000 HUF
436 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (32757337)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Kizárólag Nálunk! *** Budapest II. kerület, Víziváros részén kínálunk eladásra egy 63 nm-es, 2+1 szobás, kiváló elosztású, ...
109 990 000 HUF
1 745 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (15717932)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapesttől 35 km-re, Felcsúton kínálunk megvételre egy nettó 85 nm-es, 3 szobás, önálló családi házat 1200 nm-es összközműves ...
64 900 000 HUF
763 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (85795252)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 367 m2
Telekterület: 881 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálunEladásra kínálunk Nagykovácsi egyik kiemelt presztízsű részén egy új építésű, prémium, örök panorámás villát. ...
549 000 000 HUF
1 495 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (17566592)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 5
*** Napfényes otthon Dunavecse szívében? Ahol a tér és a nyugalom találkozik *** Dunavecse központi részén, a csendes Bartók B...
89 000 000 HUF
494 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (76667223)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
A Vár lábánál örök panorámás, napfényes nagypolgári lakás eladó! Eladó az Attila úton, egy szép, patinás, rendezett ház félemel...
129 900 000 HUF
1 273 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45324489)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi kislakás eladó! Eladó a 6. kerületben, a Bajcsy-Zsilinszky úton egy 37 nm-es, 1 szobás, 4 m belmagasságú, nagy ablak...
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (73911979)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: 7
Eladásra kínálunk Nagykovácsi egyik legfelkapottabb, dinamikusan fejlődő részén egy új építésű, prémium kategóriás villát. ***...
329 000 000 HUF
1 559 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (74139477)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó csepelen királyerdőben egy parkkal szemben elhelyezkedő nagyon szép állapotú családi HÁZ! ELHELYEZKEDÉS: Az ingatlan Cs...
124 900 000 HUF
1 687 837 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (23713621)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 893 m2
Szobaszám: 7
Budapest XXII. kerületében, Budafokon, 360 m2-es ikerház eladó. a 2008-ban épült, folyamatosan karbantartott 4 szintes házrészh...
265 000 000 HUF
736 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (14949439)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Új építésű ikerház Budapest XXII. kerületében! Költözhető idén októberben! Önálló ALBETÉT! Tőkeerős vállalkozó, aki már régót...
159 900 000 HUF
1 343 697 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (74354834)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 4
***Dunai panoráma, terasz, erkély, gyümölcsöskert ideális méretű telken, garázzsal*** A budai dombok oldalában, Budafok városk...
229 990 000 HUF
1 352 882 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (49642232)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 265 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Jászberény városában a belváros közvetlen közelében, megvételre kínálunk egy 2005 -ben épült kiváló állapotú 140 m2 es 2 szinte...
89 000 000 HUF
593 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi hétvégi ház hirdetés (44932357)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 12648 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Pest vármegye, Cegléd külterületén megvételre kínálunk egy családi házat tetőtér beépítési lehetőséggel. Az ingatlan 129 m2(+11...
92 000 000 HUF
713 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baktalórántházai fejlesztési lakóterület hirdetés (47782389)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 56000 m2
Szobaszám: n/a
Vasúti kapcsolattal rendelkező ipari telek eladó – 56 000 nm összközműves fejlesztési terület logisztikai központ vagy gyártóüz...
120 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (92533356)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes luxus a belváros szívében 89 Nm-es, belső szintes álomotthon! Eladó egy igazán különleges, 89 Nm-es, belső szintes la...
73 500 000 HUF
825 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (34877772)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest, xx. , Pesterzsébet nagyon jó közlekedésű, kertvárosias részén br. 63, Nettó 49 nm-es, másfél szobás, részben má...
56 900 000 HUF
1 161 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont
19.
Jövő utca 7 - OTP Ingatlanpont
20.
Kaposvár Honvéd utca 19 - OTP Ingatlanpont
21.
Kaposvár Zárda utca 21 - OTP Ingatlanpont
22.
Kecskemét Kőhíd utca 36 - OTP Ingatlanpont
23.
Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont
24.
Mohács Dózsa György utca 2 - OTP Ingatlanpont
25.
Monor Kossuth Lajos utca 71 - OTP Ingatlanpont
26.
Orosháza Tass utca 22 - OTP Ingatlanpont