REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 777 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (27937973)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás eladó! A...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (79196435)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás, ami nem felújított hanem újragondolt és most pont úgy fejezheti be, ahogy mindig is szerette volna! Eladó Újdiósgyő...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (92243857)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó panorámás, dupla fürdőszobás lakás miskolcon -árpád ÚTON! Miskolcon, az Árpád úton, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 2...
57 900 000 HUF
579 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (78342293)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (32758437)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 2528 m2
Szobaszám: 2
Mezőkövesden kínálok megvételre egy 84 m2-es családi házat, amely egy rendkívül tágas, 2529 m2-es telken helyezkedik el. Az ing...
21 900 000 HUF
260 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (99334249)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi prémium újépítésű lakások Miskolc szívében. Ha belvárosi életet akarsz kompromisszumok nélkül, ez a projekt pontosan ...
81 586 050 HUF
1 456 893 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi sorház hirdetés (42937295)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában kínálunk eladásra egy kiváló állapotban lévő, 60 négyzetméte...
36 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (37732373)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában eladó egy teljes körűen és kimagasló esztétikai igénnyel...
34 500 000 HUF
734 042 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (97684987)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 845 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** Különleges hangulatú nagypolgári ház eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Hódmezővás...
83 000 000 HUF
415 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (25284515)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** Eladó családi ház Csongrád-Csanád vármegyében, Szentes városközpontjában! Szentes...
39 900 000 HUF
359 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi házrész hirdetés (63855317)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 610 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó házrész Csongrád frekventált részén akár otthonnak, akár üzletnek! Csongrád központ...
7 000 000 HUF
93 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi hétvégi ház hirdetés (48653998)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1140 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy hangulatos 21 nm-es tanya! a felújí...
3 300 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (37444569)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
*** Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó Szentesen, közel a városközponthoz egy 701 nm-es telken elfekvő 150 nm-es, ameri...
30 900 000 HUF
251 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (74394971)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 349 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád szívében egy 101 nm-es, teljes körűen felújított ingatlan, amely m...
43 500 000 HUF
430 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi tanya hirdetés (19478539)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
*** Tanya eladó*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen egy nagyon hangulatos ...
26 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (38635587)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2069 m2
Szobaszám: 2
Pest megyében Dömsödön eladó egy 65 m2-es, 2 szobás, téglából épült családi ház, amely egy 2069 m2-es, tágas telken helyezkedik...
40 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (25374177)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2
Tass csendes, nyugodt belterületi részén eladó egy 75 nm-es családi ház, amely egy tágas, 1100 nm-es telken helyezkedik el. Az ...
37 000 000 HUF
493 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (96457954)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1207 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Érd közkedvelt Parkvárosában, csendes, aszfaltozott utcában, távol a nagyforgalmú utaktól, mégis mindössze 2,...
93 500 000 HUF
1 154 320 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (37543924)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Dunaújvárosban a Weiner Tibor körúton egy 9. emeleti 1, 5 szobás felújított lakást. Az ingatlanban az ablakok ...
33 500 000 HUF
957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei sorház hirdetés (99493346)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Ráckevén eladó sorházi ingatlan nagycsaládosoknak vagy összeköltözőknek! *** Pest megyében, Ráckevén eladó egy kiváló lehető...
74 900 000 HUF
499 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont