REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 777 db
Eladó Komádi családi ház hirdetés (55332973)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 738 m2
Szobaszám: 2
Új tulajdonosát várja Hajdú Bihar Vármegye, Komádiban egy 67, 2 nm alapterületű családi ház, 738 nm-es telekkel! Az ingatlanban...
25 500 000 HUF
380 597 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovászi családi ház hirdetés (89843184)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Lovásziban a szlovén határ közelében! Zala megye, Lovászi településen eladó egy tágas, világos családi ház,...
22 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (43552377)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Kétgenerációs családi ház külön bejárattal befektetésnek is ideális Zalaegerszeg Neszele Zalaegerszeg Neszele városrészében, c...
73 500 000 HUF
363 861 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Söjtöri családi ház hirdetés (99435419)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 3772 m2
Szobaszám: 2
Felújított családi ház eladó Söjtörön két fürdővel, tágas terekkel! Zala megyében, Söjtör csendes, nyugodt részén eladó egy f...
23 000 000 HUF
252 747 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi étterem, vendéglő hirdetés (45797467)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécs belvárosának zárt övezetében található, autóval is jól megközelíthető, négyszintes ingatlan ELADÓ Olyan vállalkozót, befe...
248 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagodi családi ház hirdetés (37513447)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1280 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó családi ház Bagodban 112 m2. Bagodon eladó egy 112 m2-es családi ház, 2+2 szobás elosztással. Az ingatlan gáz cirkó fűté...
52 000 000 HUF
464 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (37746674)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Zalaegerszegen, a Mező utcában 40 millió Ft Zalaegerszeg kedvelt, csendes részén, a Mező utcában kínálunk ela...
40 000 000 HUF
363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (97322737)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nagykanizsa polgárias belvárosi részében új társasházi lakás eladó! a 120 nm-es ingatlan 2 lakásos társasház emeleti részén hel...
84 900 000 HUF
707 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (67639244)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 624 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
Zala vármegyében, Vonyarcvashegyen eladásra kínálok egy alápincézett, két szintes lakóingatlant. a település csendes utcájában,...
145 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (34662876)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 2900 m2
Szobaszám: 8
Eladó örökpanorámás családi ház Jánkahegyen! Jánkahegy csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 360m2 -es alapterületű c...
149 500 000 HUF
415 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (74942233)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 342 m2
Szobaszám: 4
Nagykanizsán a az Ady utca belvároshoz közeli részen vált eladóvá egy két lakásos (90-90nm) 4 szobás családi ház. a parkolás zá...
34 900 000 HUF
193 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (23593454)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 649 m2
Telekterület: 787 m2
Szobaszám: 10
Eladó háromszintes, korszerűsített, bútorozott ingatlan Nagykanizsa szívében kiváló befektetési lehetőség! Nagykanizsa egyik ...
250 000 000 HUF
385 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (93737349)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagykanizsa belvárosi részén eladó 2 lakásból álló ingatlan. a 3 szobás, 105 nm-es, földszinti lakás 6 lakásos társasház földsz...
32 000 000 HUF
304 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (24424443)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Megvételre kínálok Zala Vármegyében, Zalaegerszegen egy közel 100 nm-es panorámás lakóingatlant. Kiváló lehetőség nagycsaládoso...
52 400 000 HUF
569 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (99239343)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Zala vármegyében, Zalaegerszegen kínálok megvételre egy 1998-ban épült téglaházat, amely egy 771nm-es telken fekszik. Az összkö...
64 900 000 HUF
590 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (97397668)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagykanizsa belvárosához közel, eladó felújítandó, 50 nm-es ház. Az ingatlan 3 házrészből álló, osztatlan közös udvarral rendel...
12 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi hotel, szálloda, panzió hirdetés (25464423)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécs egyik legnívósabb, elegáns környezetben elhelyezkedő szállodája eladó. a Hotel Sándor 4 csillagos minősítésével, kifinomul...
1 300 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (76974874)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Egy nagyobb lakás áráért családi ház az egyik legszebb, legfelkapottabb lokációban? Ahol nem zárnak be a falak és nem hallatszi...
73 500 000 HUF
363 861 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (57879982)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nagykanizsa polgárias belvárosi részében teljesen felújított társasházi lakás eladó! a 99 nm-es ingatlan 2 lakásos társasház fö...
69 900 000 HUF
706 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai hétvégi ház hirdetés (98472485)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1634 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó ingatlan Nagykanizsa-Szentgyörgyvári hegy 2. Hegyháton! Az eladó ház csendes, nyugodt utcában, 1634 nm-es telken találha...
7 200 000 HUF
180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont