REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 777 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47297153)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladásra kínálok egy 2017-ben teljes körűen, belsőépítész bevonásával modernizált, fiatalos stílusban kialakított lakást Budape...
89 900 000 HUF
1 473 770 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54883444)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó üzlethelység, mely lakhatásra is alkalmas a IX. kerületben! *** Eladásra kínálok Ferencváros külső részén egy 63 nm-e...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (37352974)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 54 nm-es, 1 + 2 félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobá...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (12634244)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37356133)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszentkereszti hétvégi ház hirdetés (73339646)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 281 m2
Telekterület: 3303 m2
Szobaszám: 15
Befektetői Különlegesség: 15 Szobás Nyaraló Fejlesztési Potenciállal Bükkszentkereszten! Ne keressen tovább! Megtalálta a tök...
70 000 000 HUF
249 110 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47491414)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, emeleti lakás ELADÓ! Budapest vii: kerületében, a Nagykörúton belül kínálok megvételre egy 93 nm-es, jó állapotú, 2...
109 900 000 HUF
1 181 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (84325498)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó a VI. kerület frekventált, de csendes részén, a Szondi utcában egy 88 nm-es, első emeleti, kiváló adottságokkal rendelkez...
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57231974)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Belvárosi lakás akár 3%-os Otthon Start hitelre is *** Budapest belvárosában, a 8. kerület közkedvelt részén eladó egy 52 n...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92579944)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szuper ár/érték arány a Teleki téren! ! ! Akár befektetőknek is! A VIII. kerület egyik legfrekventáltabb részén, a Teleki tér...
84 900 000 HUF
964 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (36738964)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó 3 szobás, erkélyes lakás garázzsal a XI. kerületben, Sas-hegyen. Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Sas...
95 000 000 HUF
1 338 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (89334255)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 286 m2
Szobaszám: 3
Egyszintes, modern ikerház csendes kertvárosi környezetben, Nagytétényben. A XXII. kerület egyik nyugodt, kertvárosi részén, ...
106 000 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári külterületi telek hirdetés (49364256)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1963 m2
Szobaszám: n/a
Kaposváron, 1963 m2 zártkerti telek eladó! Ez a csendes, nyugodt, zöldövezeti panorámás telek a város mozgalmas lakóövezetének ...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári hétvégi ház hirdetés (24436492)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 2446 m2
Szobaszám: 2
Somogy vármegye Kaposvár-Deseda 53nm-es ház 2446 nm-es területtel eladó. a közkedvelt zártkerti rész legmagasabb pontján találh...
13 800 000 HUF
260 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (27733127)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű, vízparti lakások eladók megbízható, referenciákkal rendelkező beruházótól Budapest XI. kerületében, közvetlenül a D...
120 900 000 HUF
2 049 152 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pincehelyi családi ház hirdetés (29272729)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2985 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pincehelyen eladó egy 110 m2-es, téglaépítésű, szépen felújított és kiváló állapotú családi ház, amely egy közel 3000 m2-es tel...
45 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori családi ház hirdetés (55497239)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 345 m2
Telekterület: 7317 m2
Szobaszám: 4
Különleges családi ház hatalmas, 7317 nm-es telken, wellness részleggel Szigetmonostoron Szigetmonostor csendes, nyugodt körny...
250 000 000 HUF
724 637 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (95744994)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 798 m2
Szobaszám: 4
Eladó Családi ház Ajka Hatalmas terek, panoráma - Keltse életre álmai otthonát a Kórházdombon! Eladó Ajka legkedveltebb, csen...
49 900 000 HUF
293 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki panel lakás hirdetés (78944336)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted