REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 777 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (71394537)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 2 szobás panel lakás! III. Békásmegyer hegy felőli részének egyik legjobb részén, a Csobánka tér közelében, normáli...
61 900 000 HUF
1 213 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (38974351)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Papp László Sportaréna szomszédságában, csendes, ősfás mellékutcában, megvételre kínáljuk ezt a 46 nm-es, nappali+ plusz háló...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (73658312)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont portfóliójában! Szolnokon, az Alcsi városrészen kínálunk megvásárlásra egy 1968-ban épült családi...
49 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (39345994)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Himesházai családi ház hirdetés (57419884)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1161 m2
Szobaszám: 3
Eladó sváb parasztház Himesházán Baranya vármegye Eladó egy 92 m2-es, jó állapotú, vályogból épült sváb parasztház a Baranya v...
30 000 000 HUF
326 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (71956254)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 198 m2
Szobaszám: 4
Békéscsabán 104, 5 nm-es, új építésű társasházi lakás, 200 nm-es kizárólagos használatú telekhányaddal eladó. Az ingatlan a bel...
104 800 000 HUF
1 007 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (71956254)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 198 m2
Szobaszám: 4
104 800 000 HUF
1 007 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi üzlethelyiség udvarban hirdetés (92543864)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tolna vármegye, Szekszárd központjában eladó 50 nm alagsori üzlethelyiség, mely két 25 nm-es részből áll. Megközelítése egy föl...
5 250 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi üzlethelyiség udvarban hirdetés (99486534)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
5 250 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadegyházai tégla lakás hirdetés (74379543)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Fejér vármegye, Szabadegyháza, Ipartelep, igényesen, teljes körűen felújított 80 m2-es földszinti tégla lakás ELADÓ! Szabadegy...
35 500 000 HUF
443 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadegyházai családi ház hirdetés (23337377)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 884 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Fejér vármegye, Szabadegyháza központi részén, új építésű ytong falazatú önálló családi ház eladó. a telek területe 1022 nm. Az...
69 900 000 HUF
672 115 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadegyházai családi ház hirdetés (47419412)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1022 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
69 900 000 HUF
672 115 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (76853113)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világszínvonalú otthon Miskolc szívében, ahol a luxus alapfelszereltség! Ez az ingatlan a világ bármelyik pontján megállná a ...
79 900 000 HUF
998 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (36678273)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
79 900 000 HUF
998 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (58583775)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 3
Top lokáció! Miskolc legkeresettebb részén, a Rózsadombként nevezett Avas-dél városrészen, a Vasvári Pál utcában eladó egy kivá...
79 900 000 HUF
753 773 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33855963)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örök panorámás, rezsibiztos otthon Diósgyőr szívében! Otthon start program! Miskolc-Diósgyőr egyik legkeresettebb, zöldövez...
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (92535533)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Bulgárföld városrészében a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, jó állapotú 1. emeleti lakás 4 emeletes té...
27 900 000 HUF
516 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bőcsi családi ház hirdetés (37443795)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 1219 m2
Szobaszám: 6
Eladó Bőcs egyik legjobb, forgalomtól mentes utcájában egy kívül-belül felújított, 182 nm-es, 2 szintes családi ház 1219 nm-es ...
54 900 000 HUF
301 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (79793985)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Miskolc szívében, a Széchenyi utcán kínálunk megvételre egy 115 nm-es, 3+1 félszobás, polgári jellegű lakást, amely a társasház...
67 990 000 HUF
591 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri családi ház hirdetés (72794323)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó Sajószentpéteren 100 nm-es, 4 szobás, családi ház, 1000 nm-es telken. Az ingatlan felújítandó, de jó statikai állapotban ...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont
19.
Jövő utca 7 - OTP Ingatlanpont
20.
Kaposvár Honvéd utca 19 - OTP Ingatlanpont
21.
Kaposvár Zárda utca 21 - OTP Ingatlanpont
22.
Kecskemét Kőhíd utca 36 - OTP Ingatlanpont
23.
Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont
24.
Mohács Dózsa György utca 2 - OTP Ingatlanpont
25.
Monor Kossuth Lajos utca 71 - OTP Ingatlanpont
26.