REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 777 db
Eladó Nyíregyházai iroda családiházban hirdetés (35343332)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Befektetési Lehetőség a Sóstói Úton: Alakítható Üzleti Tér Nyíregyházán! Helyszín: Nyíregyháza, Sóstói út (Stadion közelében) ...
39 190 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (55632893)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 240 m2
Szobaszám: 3
Keresi az arany középutat a méret és a kényelem között? Szeretne egy könnyen fenntartható, új építésű házat, amit saját ízlésér...
69 490 000 HUF
1 240 892 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai hétvégi ház hirdetés (94414514)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 835 m2
Szobaszám: 4
Hatalmas telekkel és pincével! Luxus és Nyugalom a Ságvári Kertvárosban Szeretne egy olyan otthonba költözni, ahol a tágas bel...
94 490 000 HUF
726 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki hétvégi ház hirdetés (92554432)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 13997 m2
Szobaszám: 4
Gazdálkodók, Befektetők Figyelem! ? Közel 1, 4 Hektáros Egybefüggő Birtok Nyírtelken! Nyírtelek csendes, vidéki hangulatú rész...
15 900 000 HUF
274 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki fejlesztési lakóterület hirdetés (78839943)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 13341 m2
Szobaszám: n/a
Azonnal Hadra Fogható Ipari Bázis Óriási Fejlesztési Potenciállal: 1, 3 Hektáros Komplexum Nyíregyháza Kapujában! A LEHETŐSÉG...
290 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai hétvégi ház hirdetés (23474444)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 4
Építse fel jövőjét Oroson: Modern ikerház, ahol még minden Önről szól! Szeretne egy olyan új építésű otthont, ahol nem kész té...
78 490 000 HUF
981 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (59349346)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 4
Sóstói nyugalom és modern kényelem? Felújított, duplakomfortos családi ház a Tóparttól 300 méterre! Nyíregyháza-Sóstógyógyfür...
78 500 000 HUF
844 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai hétvégi ház hirdetés (35273715)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 4
Luxus és Nyugalom a Ságvári Kertvárosban - Az Ön álmai otthona 2026-ra Szeretne egy olyan otthonba költözni, ahol még a saját ...
89 490 000 HUF
764 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43254313)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, belső szintes lakás Nyíregyháza belvárosának közelében Nyíregyháza belvárosához közel kínálunk megvételre egy modern, ...
42 900 000 HUF
680 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (22964247)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 845 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** Különleges hangulatú nagypolgári ház eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Hódmezővás...
83 000 000 HUF
415 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (44397272)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó családi ház Csepelen, Királyerdőben – parkra néző telken Budapest XXI. kerületében, Királyerdő csendes részén, parkra né...
124 900 000 HUF
1 687 837 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi hétvégi ház hirdetés (44676354)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1140 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy hangulatos 21 nm-es tanya! a felújí...
3 300 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (44573571)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 349 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád szívében egy 101 nm-es, teljes körűen felújított ingatlan, amely m...
43 500 000 HUF
430 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (89274572)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Szeged kertvárosi részén, Petőfi-telepen 94 m2-es, 4 szobás családi ház eladó! Az ingatlanhoz 450 m2-es telek tartozik. Az épül...
90 000 000 HUF
957 446 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (44934756)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ne maradj le róla - kertkapcsolatos, napfényes lakás 4 parkolóval a Dujmó lakóparkban! Szigetszentmiklós egyik legkeresettebb...
66 900 000 HUF
1 555 813 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53943375)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében? Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének e...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai házrész hirdetés (45369787)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedés, alacsony fenntartás! Ház Kiskunlacháza központjában! Eladásra kínálunk egy kiváló elosztású, barátságos o...
20 000 000 HUF
303 030 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (33447719)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest, xx. , Pesterzsébet nagyon jó közlekedésű, kertvárosias részén egy br. 63, Nettó 49 nm-es, másfél szobás, részbe...
56 900 000 HUF
1 161 224 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (95532561)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tököl egyik legkedveltebb részén! Tököl nyugodt, kertvárosias környezetében kínálunk megvételre egy 85 nm-es,...
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (58833748)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 4
Tágas 170 nm-es, teraszos, erkélyes, pincés, gépkocsi beállós kétszintes családi ház eladó Érd Parkvárosban! Budapesti elsősorb...
159 999 000 HUF
941 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont
19.
Jövő utca 7 - OTP Ingatlanpont
20.
Kaposvár Honvéd utca 19 - OTP Ingatlanpont
21.
Kaposvár Zárda utca 21 - OTP Ingatlanpont
22.
Kecskemét Kőhíd utca 36 - OTP Ingatlanpont
23.
Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont
24.
Mohács Dózsa György utca 2 - OTP Ingatlanpont
25.
Monor Kossuth Lajos utca 71 - OTP Ingatlanpont
26.
Orosháza Tass utca 22 - OTP Ingatlanpont