REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 879 db
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (55145177)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Új építésű, tetőteres ikerházi lakás eladó Kőbányán, 122 nm, garázzsal és kertkapcsolattal ENGLISH description BELOW! ! ! Bud...
134 900 000 HUF
1 105 737 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (29969159)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium új építésű otthonok Zuglóban, ahol az infrastruktúra és a nyugalom találkozik. Eladó 3 szobás: nappali plussz2hálószobá...
129 990 000 HUF
1 969 545 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Makádi családi ház hirdetés (46239393)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1132 m2
Szobaszám: 4
Természetközeli elegancia makádon! Falusi CSOK és otthon start IGÉNYELHETŐ! Pest megyében, Makád csendes, nyugodt utcájában k...
78 900 000 HUF
789 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (23174489)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 1618 m2
Szobaszám: 4
***Luxus családi ház Érden, exkluzív belső terekkel! *** Pest megyében, Érd központ közeli részén kínálunk megvételre egy kb. ...
210 000 000 HUF
525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (61923332)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. *** Eladó Budapest XI. kerületében, az Őrmezőn, a Menyecske ...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (44854383)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
2, 5 Szobás földszinti lakás saját terasszal és tárolóval a XI. kerület kedvelt részén! A XI. kerület egyik legkedveltebb körn...
99 990 000 HUF
1 492 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (87436749)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
Felújított lakóház ELADÓ! Budapest XI. kerületének zártkerti részén, Vadászhegyen ajánlom figyelmébe egy 2022-ben teljes körű...
75 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (43195725)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó tehermentes, azonnal munkára fogható üzlethelyiség Dunaújvárosban! Fejér vármegye dinamikus részén, a Római városrészbe...
40 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (85846514)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Exkluzív, extra felszereltségű 4 szobás prémium lakás eladó a Metrodom Panoráma ikon...
165 000 000 HUF
1 918 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (59376333)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 4
Tágas 170 nm-es, teraszos, erkélyes, pincés, gépkocsi beállós kétszintes családi ház eladó Érd Parkvárosban! Budapesti elsősorb...
159 999 000 HUF
941 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai ikerház hirdetés (75944715)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Pest megyében, Áporka központjában keres új otthont családjának? Fontos Önnek a jó elosztás, a napfényes terek és az alacsony r...
89 900 000 HUF
775 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (53994775)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
****Modern otthon Gyál szívében - új építésű kényelem, időtálló érték, nyugodt KÖRNYEZETBEN**** Új építésű családi ház! Brut...
133 000 000 HUF
956 834 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri családi ház hirdetés (56995823)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó Sajószentpéteren 100 nm-es, 4 szobás, családi ház, 1000 nm-es telken. Az ingatlan felújítandó, de jó statikai állapotban ...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (45124557)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Bulgárföld városrészében a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, jó állapotú 1. emeleti lakás 4 emeletes té...
27 900 000 HUF
516 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (75395274)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23438545)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, erkélyes lakás a Corvin-negyed szívében! Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén, a közkedvelt...
77 500 000 HUF
1 230 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64937696)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bevezető ÁRON! Jelenlegi áraink 15 % akciós kedvezményt tartalmaznak! 75 % Befizetése mellett érvényesek. Árképzésünk rugalm...
114 063 000 HUF
1 481 337 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (48454373)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó azonnal költözhető lakás Ajkán-kiváló ár-érték arány! Ajkán a Vájár utcában eladó egy 42nm-es praktikus elosztású lakás...
26 500 000 HUF
630 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halimbai családi ház hirdetés (43481476)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 977 m2
Szobaszám: 4
Nyugodt kertvárosi otthon Halimba - tágas tér, sok lehetőség! Halimba rendezett, csendes utcájában kínálom megvételre ezt a 11...
58 400 000 HUF
503 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hidasi családi ház hirdetés (34251397)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Hidas központi részén - kiváló lehetőség többgenerációs otthonnak vagy befektetésnek! Hidas frekventált, mé...
52 500 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont