REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 879 db
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (36429464)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 3
Eladó 160 m2-es családi ház Mohács déli városrészében nyugodt, csendes zöldövezetben Mohács déli városrészének egyik legcsende...
70 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madocsai családi ház hirdetés (73267947)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 481 m2
Szobaszám: 3
Tolna Vármegyében, Madocsán csendes helyen eladó egy családi ház. Az épület felújítandó, hiszen a hetvenes években épült, viszo...
22 900 000 HUF
229 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (34699775)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, 2. emeleti, felújítandó lakás. Benne 2 szoba, konyha, kamra, fürdő,...
31 900 000 HUF
625 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétfürdői tégla lakás hirdetés (43439757)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Veszprém vármegyében, Pétfürdőn eladóvá vált egy 137m2-es polgári tégla lakás. a lakás és a társasház is jogilag rendezett, teh...
64 900 000 HUF
473 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (24458738)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak az OTP ingatlanpont ajánlatában! Eladásra kínálunk a nyüzsgő belváros szívében, közvetlenül a pláza mellett, egy 74 nm-es...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási családi ház hirdetés (65933953)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 4
Téglás - Eladó egy nettó 94 nm-es, új építésű, prémium kategóriás családi ház 603 nm-es saját telekkel! Tervezett energetikai ...
76 500 000 HUF
813 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (54739335)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1759 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Mezőkovácsháza városában egy nagy telekkel rendelkező 2+1 félszobás ingatlant. Az ingatlan klasszikus paraszt...
3 000 000 HUF
36 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (43849347)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Mezőkovácsháza városában egy korábban vendéglátó egységként működő, azonban lakóház, udvar megjelölésű ingatl...
10 000 000 HUF
108 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (34213537)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
Kivételes lehetőség Vecsés családi házas övezetében, tágas, felújított otthon a város szívében, családoknak, több generációnak ...
150 000 000 HUF
824 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (37477849)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! Megvételre kínálok egy kiváló szerkezeti állapotú 2 szobás tégla házat Csongrádon, a Piroska...
28 500 000 HUF
467 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi családi ház hirdetés (39944515)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 2090 m2
Szobaszám: 5
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város lakóövezetében, egy hatalmas, akár három generáció számára is megfelelő, nagyobb rész...
35 000 000 HUF
194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (35749777)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, tágas polgári lakás eladó a II. kerületben, a Budai Vár lábánál ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest II. kerül...
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi sorház hirdetés (39595531)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 437 m2
Szobaszám: 3
Mediterrán hangulatú, egyszintes családi ház eladó Budapest XV. kerületének kertvárosában ENGLISH description BELOW! ! ! Buda...
108 000 000 HUF
1 136 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (41397398)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, 2 szobás lakás eladó Budapest III. kerületében ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest III. kerületében eladó egy 52...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (34753495)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 2. kerületben, a Budai Vár lábánál, felújított 82 nm, 2 szobás tágas lakás! / For English please scroll down! Bel-Bud...
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői külterületi telek hirdetés (98551329)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 11867 m2
Szobaszám: n/a
Pilisborosjenőn, a Bécsi út felett eladó LTb1 építési övezetbe sorolt telek, csak az OTP Ingatlanpont kínálatában. A terület ...
85 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi fejlesztési lakóterület hirdetés (35733492)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: n/a
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Szentes, Felsőpárton, sokoldalú ingatlan komplexum eladó! Eladásra kínálunk Szentese...
137 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (42246337)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 2
28 500 000 HUF
467 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (42515479)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy 98 nm-es, részben felújított család...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (34478323)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 3098 m2
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Baks egyik legcsendesebb részén kínálunk megvételre egy 128 nm-es, kiváló állapot...
42 000 000 HUF
328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont
19.
Jövő utca 7 - OTP Ingatlanpont
20.
Kaposvár Honvéd utca 19 - OTP Ingatlanpont
21.
Kaposvár Zárda utca 21 - OTP Ingatlanpont
22.
Kecskemét Kőhíd utca 36 - OTP Ingatlanpont
23.
Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont
24.
Mohács Dózsa György utca 2 - OTP Ingatlanpont
25.
Monor Kossuth Lajos utca 71 - OTP Ingatlanpont
26.
Orosháza Tass utca 22 - OTP Ingatlanpont