REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 879 db
Eladó Tököli ikerház hirdetés (45173429)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 4
Újszerű, modern családi ház Tökölön remek elhelyezkedéssel! Tököl kedvelt, csendes részén eladó egy mindössze 3 éve épült, 70...
80 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (97472788)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 237 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 5
Egyedi ingatlan dunaharasztin: 237nm ház + 44nm LAKÁS! Szöveg: Páratlan lehetőség Dunaharaszti központjában! Eladó egy 237 nm-...
138 900 000 HUF
586 075 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (39498755)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 207 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 2+ 4 fél
Eladó kétgenerációs, duplakomfortos családi ház Szigetszentmiklóson, egyedi tervezés, kiváló szerkezet, parkosított kert. Szi...
125 000 000 HUF
603 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (11239934)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Otthonos, modern új építésű sorház Dunaharaszti Ófaluban átadás 2026 II. Negyedév Dunaharaszti Ófalu városrészében, egy kedvelt...
99 900 000 HUF
1 009 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (25434664)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 460 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 7
Álomotthon a duna partjánál halászteleken: exkluzív, 460nm2-ES rezidencia saunával és MEDENCÉVEL! Ritka lehetőség a piacon! Ha...
169 900 000 HUF
369 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (37149149)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 253 m2
Telekterület: 1055 m2
Szobaszám: 7
Pest megyében Dunaharasztiban Ritka lehetőség? Luxus felszereltségű, önálló családi ház Dunaharaszti legkedveltebb részén! Pe...
189 990 000 HUF
750 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84377697)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, utcai bejáratos ingatlan a Garay tér közelében, lakás vagy üzlethelyiség egyben! Budapest VII. kerületében, a Gar...
62 900 000 HUF
838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi iroda irodaházban hirdetés (13444322)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 252 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
***Prémium lokáció, maximális lehetőség - Kiváló befektetés a belváros szívében*** Budapest VI. kerületében, a Király utcában ...
159 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45638417)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Egyszobás, világos otthon Csepel központjában *** Eladó házrész Csepel belvárosában, Csepel központi részén, mindössze pár...
39 770 000 HUF
1 242 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32642144)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 68 nm-es, exkluzív minőségben, teljes körűen felújított lakás Budapest IX. kerületének egyik legkedveltebb részén. Az...
137 900 000 HUF
2 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54167874)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
*********Luxus és kényelem a belvárosban! ! *********** Kiváló állapotú, 3 hálószobás társasházi lakás a Keleti Pályaudvar köz...
127 900 000 HUF
926 811 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (32949647)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 20. kerületben, eladó egy téglaépítésű, 1 emeleti 2 szobás 60 m2-s összkomfortos lakása. Az ingatlan egy zárt, régebbi...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (62149742)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (42933452)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak az OTP ingatlanpont ajánlatában! Eladásra kínálunk a nyüzsgő belváros szívében, közvetlenül a pláza mellett, egy 74 nm-es...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (45612272)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó panorámás, dupla fürdőszobás lakás miskolcon -árpád ÚTON! Miskolcon, az Árpád úton, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 2...
57 900 000 HUF
579 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (39223653)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületében eladó egy 52 nm-es, 2 szobás, világos 3-ik emeleti lakás. Az ingatlan nyugati fekvésű, ablakai a hegy...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi egyéb lakás hirdetés (73332764)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mohács kedvelt lakóövezetében, a Horváth Kázmér utcában eladó egy 54 m2-es, 4? 5 Éve teljes körűen felújított, földszinti, háro...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (54593466)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 4073 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Tanya Fejér Vármegyében! Gárdony-Dinnyés településen, mindössze 6 km-re az m7 autópályától, található a 4073 m2-es kive...
90 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Besnyői családi ház hirdetés (94589943)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 882 m2
Szobaszám: 3
Fejér megye, Besnyő új építésű önálló családi ház eladó. a most épülő lakóingatlan csendes családi házas övezetben, egy 882 nm-...
99 000 000 HUF
660 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Adonyi családi ház hirdetés (59778377)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Adony központjában kínálok megvételre egy barátságos hangulatú, kiváló állapotú, teljes körűen felújított lakást, amely ideális...
68 000 000 HUF
715 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát: