REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 879 db
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (67365432)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 543 m2
Szobaszám: 5
4 Az 1-ben befektetés Sashalmon – egy ház, négy külön lakás! ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest XVI. kerületében, Sasha...
124 990 000 HUF
850 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92589558)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertes, dupla komfortos lakás eladó a XXIII. kerületben, Vargatelep ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest XXIII. kerületéne...
99 000 000 HUF
1 151 162 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57419362)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Lakberendező által tervezett, galériás design lakás eladó a Blaha Lujza tér közelében ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra...
99 000 000 HUF
1 320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (94354439)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 4
Szuper helyen szuper ház épül! Osp-re ALKALMAS! Érd Vincellér részén, bor nevű utcák egyikében 2026. IV. Negyedévére megépül ...
144 900 000 HUF
1 027 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi sorház hirdetés (93946796)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Gárdony csendes, kertvárosi részén kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező sorházi családi házat, amely ideális v...
149 900 000 HUF
1 040 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33463945)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (37444643)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Új építésű, energiatakarékos földszintes lakás eladó Monoron. Monor egyik csendes, rendezett részén eladó egy 80, 3 négyzetmé...
89 900 000 HUF
1 123 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (17382724)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 1169 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Fejér megye, Gárdony, Dinnyés 172 nm-es kétgenerációs családi ház eladó. A tehermentes, tégla falazatú ingatlan egy 1169 nm-e...
99 900 000 HUF
580 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (35769588)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egyedi penthouse lakás a XXI. KERÜLETBEN! A XXI. kerület dinamikusan fejlődő részén eladó egy 97 nm-es, belső kétszintes, pré...
184 000 000 HUF
1 896 907 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (59435628)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 4
****Közvetlen vízparti prémium családi ház eladó dunaharasztiban saját stéggel **** Eladó Dunaharasztiban, közvetlen Duna-part...
185 000 000 HUF
1 434 108 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (96624453)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Új építésű családi ház, jól élhető terekkel, praktikus alaprajz, nappali+3 szoba, gardrób, két fürdő, háztartási helyiség, táro...
136 900 000 HUF
950 694 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (44783239)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy vadonatúj, családi ház Dunaharasztin! Kedves vásárlóink, ha olyan otthont keresnek, amiben akár meg is öregedhetnek...
180 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi ikerház hirdetés (43393733)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 251 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Fejér megye, Gárdony 123 nm-es új építésű ikerház fele eladó 251 nm-es saját kerttel. A tégla falazatú, szigetelt ingatlan a ...
115 000 000 HUF
934 959 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei sorház hirdetés (28932535)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 2297 m2
Szobaszám: 5
Személyre szabható luxus velencén - prémium otthon saját kerttel, választható BURKOLATOKKAL A 2297nm-es telken elhelyezkedő 4 ...
198 000 000 HUF
1 042 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi sorház hirdetés (39333945)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 383 m2
Szobaszám: 6
*** Szigetszentmiklós Ragád részén 6 szobás sorházi ingatlan eladó! *** Pest megyében, Szigetszentmiklóson eladó egy kiváló he...
129 000 000 HUF
716 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (46294375)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 1618 m2
Szobaszám: 4
Luxus családi ház Érd centrum közelében 400 nm, exkluzív belső terek! Érd centrum közeli, mégis nyugodt részén kínálunk megvé...
210 000 000 HUF
525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (37867822)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Különleges adottságú otthon eladó! Ha egy olyan lakást keresel, ahol a nyugodt kertvárosi hangulat találkozik a lakás kényelm...
79 500 000 HUF
1 419 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47747497)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 68 nm-es, exkluzív minőségben, teljes körűen felújított lakás Budapest IX. kerületének egyik legkedveltebb részén. Az...
137 900 000 HUF
2 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73589723)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kis garzon lakás Budapest x. kerület Gyárdűlő részén! Ideális lehetőséget kínál egyedülállóknak vagy befektetőknek egya...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (92353253)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, felújított, napfényes 3 szobás csúsztatott zsalus lakás erkéllyel Pesterzsébet szívében, rendezett, folyam...
83 000 000 HUF
1 338 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont