REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 879 db
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (31739639)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 3
Csongrád Csanád vármegye, Sándorfalván 100 nm-es, 3 szobás családiház eladó. Az ingatlanhoz tartozik egy 899 nm-es telek. Az in...
55 900 000 HUF
559 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (18652697)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1060 m2
Szobaszám: 4
Csongrád Csanád vármegye, Maroslelén 115 nm- es 4 szobás családi ház eladó! Az ingatlanhoz 1060 nm- es telek tartozik. Az épüle...
28 450 000 HUF
247 391 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Makói családi ház hirdetés (33939736)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Csongrád- Csanád vármegye, Makó, 143 nm, családi ház eladó! Az ingatlan Makó Újvárosi részén található, 576 nm telek tartozik h...
41 450 000 HUF
289 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (37952292)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 3
Csongrád- Csanád vármegye, Makó, 117 nm, családi ház eladó! Az ingatlan Makó központi részén található, 960 nm telek tartozik h...
54 450 000 HUF
465 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (13887263)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2028 m2
Szobaszám: 3
Csongrád-Csanád vármegye, Makón csendes, rendezett utcában, 130 m2 -es, 3 szobás, családi ház eladó! Az ingatlanhoz tartozik eg...
42 900 000 HUF
330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (97437937)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1134 m2
Szobaszám: 5
Csongrád Csanád vármegye, Sándorfalván 135 nm-es, 5 szobás családiház eladó. Az ingatlanhoz tartozik egy 1134 nm-es telek. Az i...
89 900 000 HUF
665 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiszombori családi ház hirdetés (43294937)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 629 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Csongrád Csanád vármegye, Kiszombor központi részén 146 nm- es 5+1 szobás ikerház eladó! Az ingatlanhoz 629 nm- es telek tartoz...
77 500 000 HUF
425 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (75957949)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 2276 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Felújítandó, 3 szobás családi ház, nagy telekkel Csanytelek központjához közel csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó *...
6 990 000 HUF
80 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest III. kerületi raktár hirdetés (25555964)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 477 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapest, III. kerület Kaszásdűlőn kiadó egy bruttó 500 m2 alapterületű raktárhelyiség. A raktár aszfaltozott utcában találha...
600 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (22824295)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó családi ház Csanytelek egyik legcsendesebb részén! Csanytelek nyugodt, csen...
6 000 000 HUF
82 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (19948373)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó frekventált elhelyezkedésű üzlethelyiség Csongrádon! Eladásra kínálok egy jó állapotú, sokoldalúan hasznosítható üzlethel...
33 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (73493347)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felgyői családi ház hirdetés (62392452)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 5036 m2
Szobaszám: 4
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Ha a nyugalom, a természet közelsége és a vidéki élet harmóniája vonzza, ezt az i...
21 900 000 HUF
200 917 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (37687429)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladóvá vált egy 1990-ben épült tégla szerkezetű dupla komfortos családi ház a vár...
79 900 000 HUF
665 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb telek hirdetés (97771563)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: n/a
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! Építkezni vágyók figyelmébe! 741m2-es építési telket kínálok megvételre Csongrádon a Piroska...
9 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (43849924)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy 55 nm-es belsőportás ház, amely ideális otthont v...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (24453529)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (42583473)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb telek hirdetés (74563393)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegye Csongrád városában 786 m2-es telek eladó. a Helyi építési szabályozás szerint a legnagyobb beépítettsé...
6 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (39321447)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 410 m2
Telekterület: 991 m2
Szobaszám: 6
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Befektetési lehetőség Baks központjában? Azonnal hasznosítható, komplex üzleti in...
139 900 000 HUF
341 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont