REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 826 db
Eladó Demjéni családi ház hirdetés (18293558)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 5
Befektetők és nagycsaládosok FIGYELEM! Eladó Demjénben, a Bükk lábánál, a híres termálfürdők közvetlen közelében egy 4 lakásos...
108 000 000 HUF
540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pannonhalmai családi ház hirdetés (53737693)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: 4063 m2
Szobaszám: 5
Pannonhalma településen eladó egy lenyűgöző, 2 szintes, 200 m2-es téglaépítésű családi ház, amely páratlan panorámát kínál az A...
149 900 000 HUF
851 704 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ürömi tégla lakás hirdetés (37972224)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
***Eladó Üröm ófalujában egy társasházként működő ikerház egyik fele! *** Szobák száma: 4+1, hozzá tartozó telekrséz: 430 m2. ...
124 900 000 HUF
975 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (99495497)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 50 nmes, 3. emeleti, szép állapotú lakás. Az ingatlan azonnal költözhe...
41 000 000 HUF
820 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mályi családi ház hirdetés (63722726)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 4
Eladó Mályi egyik nyugodt, örökpanorámás részén egy 2023-ban épült de be nem fejezett családi ház, amely egy 899 nm-es telken h...
28 990 000 HUF
223 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (42755256)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 1959 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Egyetem közelében egy 2002-ben épült, 157 m2-es, 2 szintes, B 38-as téglából készült családi háza...
79 000 000 HUF
503 184 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (18793438)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
25 900 000 HUF
740 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (44276478)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1772 m2
Szobaszám: 2+ 4 fél
Felsőjózsán, nyugodt, családias környezetben kínálunk megvételre egy tágas telken fekvő, sok lehetőséget rejtő családi házat. I...
89 000 000 HUF
809 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi családi ház hirdetés (59384122)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Fő paraméterek Elhelyezkedés: Mikepércs, központ Ingatlan típusa: Családi ház Építés éve: 1980 (vasalt beton sáv alap, b30 tégl...
56 000 000 HUF
643 678 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (25364976)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen szívében, a Piac utcán kínálunk eladásra egy 50 m²-es, földszinti, kiváló állapotú, teljeskörűen felújított tégla laká...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (93787649)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 2282 m2
Szobaszám: 2
Berettyóújfaluban eladásra kínálunk egy felújítandó, 84 m2-es családi házat, amely kivételesen nagy, 2 282 m2-es telken helyezk...
19 900 000 HUF
236 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (47236144)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
Felújított lakóház ELADÓ! Budapest XI. kerületének zártkerti részén, Vadászhegyen ajánlom figyelmébe egy 2022-ben teljes körű...
75 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (19742432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi családi ház hirdetés (33184253)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 2090 m2
Szobaszám: 5
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város lakóövezetében, egy hatalmas, akár három generáció számára is megfelelő, nagyobb rész...
35 000 000 HUF
194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (79486439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Akadálymentesített - 72 nm-es - 2+1, 5 szobás panel lakás eladó a Hungária körút elején! ! ! ! Eladásra kínálunk a Hungária k...
67 900 000 HUF
943 055 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (27726283)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári hangulat, tágas terek és kiváló elhelyezkedés a belváros közelében! Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Lónyay...
99 760 000 HUF
1 231 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (21334259)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53234335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Verhetetlen áron, szuper kialakítású ingatlan a IX. kerületben a Bakáts térnél! ***** Frissen felújított, 41 nm-es ingatl...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (32423837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Exkluzív, extra felszereltségű 4 szobás prémium lakás eladó a Metrodom Panoráma ikon...
165 000 000 HUF
1 918 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (96449487)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Kispest központi részén, a Kispesti Piac és a Lidl szomszédságában megvételre kínálok e...
34 900 000 HUF
1 057 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont