REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 841 db
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (33727447)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Heves megye, Eger, belváros, Servita templom közelében, 99 nm-es, lakás, belső udvari garázzsal (19 m2) együtt eladó. Az ingatl...
66 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (34675649)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eger egyik legkeresettebb részén, egy belső kétszintes, 127 m2-es, teljesen felújított lakás várja új tulajdonosát. A lakás a ...
84 900 000 HUF
668 503 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (38384734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eger egyik legkedveltebb városrészében, Károlyvárosban eladásra kínálok egy belső kétszintes, 100/77 m2-es lakást, amely nem cs...
58 000 000 HUF
753 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (68292397)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Eger belvárosának szívében, pár perc sétára a Dobó tértől! Eger egyik legkedveltebb, történelmi hangulatú r...
44 000 000 HUF
647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (95293747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egerben, a strand közelében eladó egy négyemeletes társasház negyedik emeletén található, tetőtéri, bruttó 85 négyzetméteres la...
64 900 000 HUF
853 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (74236755)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Heves megye, Eger, Maklári Hóstya, az Érsekerttől pár perc sétára, 2. emeleti, belső 2 szintes, 114/135m2-es, nappali + 4 hálós...
84 900 000 HUF
628 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (43443338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 906 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Kizárólag OTP Ingatlanpont kínálatában eladásra kínálunk egy 200 m2-es, két szinte...
149 900 000 HUF
749 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (68576793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 2
44 000 000 HUF
647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (71829752)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagykanizsa kertvárosi részén, lakóparkban négy különálló lakóépületben található ingatlanok eladóak. Épületenként két nagyobb ...
33 000 000 HUF
970 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (44489384)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 756 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Debrecen Júliatelepen eladó egy 100 nm-es családi ház, 756 nm-es saroktelken. Az ingatlan 1999-ben épült szilikát falazattal. 1...
94 500 000 HUF
945 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (45193273)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 1156 m2
Szobaszám: 5
Szeged, Újszeged egyik legszebb utcájában eladó, egy 1990-ben épült, jó állapotú, 177 m2- es, 5 szobás családi ház, mely 1. 156...
249 000 000 HUF
1 406 779 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakarattyai tégla lakás hirdetés (76791245)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás balatoni üdülőegység eladó Balatonakarattyán – közvetlenül a szabadstrand mellett! Eladásra kínálunk egy kivételes ...
142 468 600 HUF
2 638 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (43576472)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Cserépkályhás meleg otthon az északi part FŐVÁROSÁBAN Balatonfüred egyik nyugodt, zöldövezeti részén, a Tamás-hegy lábánál kín...
115 000 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (92598746)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álomotthon a tamás-hegy LÁBÁNÁL! BALATONFÜREDEN gyönyörű kilátással a Balatonra és a Tihanyi-félszigetre eladó egy 83 nm-es, ...
170 000 000 HUF
2 048 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (67554493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (23455985)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (53276533)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 302 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órára és 75 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyén 50 nm-es, felújított ház eladó. A tégla alapzatú, vegyes fal...
14 900 000 HUF
298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (33784743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Für die deutsche Version bitte nach unten scrollen. Sopron belvárosának közelében, új építésű lakóparkban kínált projektingatl...
124 900 000 HUF
1 328 723 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (35249792)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán eladó 1. emeleti lakás! Felújított, erkélyes, klímás, H tarifás, új konyhával! Nyíregyháza egyik központi részé...
46 000 000 HUF
851 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (46548947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 454 m2
Szobaszám: n/a
A Praktiker közelében elhelyezkedő, 454 nm alapterületű telek eladó. a telken egy lakóingatlan található, amely műszaki állapot...
32 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont