REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 841 db
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (59634548)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó*****szigetszentmiklóson*****központban*****tehermentes****erkélyes***1+2 szobás***HITELEZHETŐ lakás Az ingatlan Otthon St...
61 900 000 HUF
998 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (34434272)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Exkluzív Befektetés: Dézsafürdős Panzió és Rendezvényközpont Történelmi Városrészben Kivételes ajánlatot kínálunk! Eladó egy n...
110 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (54389255)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Miskolc belvárosában, a Petőfi utcában eladásra kínálok egy polgári típusú, 190 nm alapterületű, nagy belmagasságú, földszinti,...
75 700 000 HUF
398 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarcali családi ház hirdetés (94384371)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 4310 m2
Szobaszám: 2
Tarcali Ékszerdoboz: Ahol a Bor és a Nyugalom Otthonra Talál! Eladó egy varázslatos, azonnal költözhető birtok Tarcal szívében...
33 900 000 HUF
565 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bogácsi családi ház hirdetés (44799599)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 631 m2
Szobaszám: 2
Bogács területén eladásra kínálok egy 48, 3 m2 alapterületű, 2 szobás családi házat. a kisebb lakótér ellenére az ingatlan kife...
32 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hejőbábai családi ház hirdetés (73539993)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1531 m2
Szobaszám: 2
Eladó Hejőbábán egy 73 m2-es családi ház nagy, 1531 m2-es telekkel! Az ingatlan jó elosztású: előszoba, két tágas szoba, konyh...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (32638387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 482 m2
Szobaszám: 4
Eladó tégla építésű családi ház Miskolcon! Miskolcon, a csokoládégyár szomszédságában kínálunk eladásra egy jó műszaki állapo...
36 900 000 HUF
217 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (77554993)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc- Perecesen 40 nm-es, felújítandó 2 szobás családi ház. Az ingatlan jó lehetőség azok számára, akik saját ízlésük ...
7 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsodnádasdi családi ház hirdetés (56926453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 1289 m2
Szobaszám: 6
Figyelem árcsökkenés! ! ! 28 000 000 Ft-ról 22 000 000 Ft-ra! Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, Borsodnádasd 275 m2-es duplakomf...
22 000 000 HUF
80 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (35461337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 651 m2
Szobaszám: 3
Eladó 83 m2-es, 3 szobás családi ház Mezőkövesden, műhellyel és garázzsal. Mezőkövesden eladásra kínálok egy 83 nm alapterüle...
32 900 000 HUF
401 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szomolyai családi ház hirdetés (83738335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1069 m2
Szobaszám: 2
Szomolyán, csendes utcában eladó egy 73, 5 m2-es, két szobás családi ház 1069 m2-es, panorámás telken. Az ingatlan tufa falaz...
22 000 000 HUF
301 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (78749537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Azonnal birtokba vehető családi ház! 3 Külön lakrész lehetősége? Modernizált alapok Mezőkövesden! Eladásra kínálok Mezőkövesd ...
28 000 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki sorház hirdetés (13638149)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: 5
LeírásB. -A. -Z. Vármegye, Sárospatak település, csendes, külvárosi részén társasházi lakás eladó. Az 1989-ben épült lakóingatl...
52 000 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bogácsi családi ház hirdetés (79947749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 791 m2
Szobaszám: 2
A település kedvelt részén kínálok megvételre egy 2 szobás, vegyestüzelésű fűtéssel rendelkező házat, jó állapotú burkolatokkal...
27 500 000 HUF
361 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi hétvégi ház hirdetés (33523737)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Mezőkövesden, a Zsóry Gyógy- és Strandfürdőtől pár perces sétára található ez a két szintes nyaraló. a nyaraló 60 m2 lakóterüle...
29 000 000 HUF
483 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokaji családi ház hirdetés (22486434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 316 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 9
Otthon és Jövő Tokaj Szívében: Több Generáció Egy Tető Alatt, Teljes Önállóságban! Az ingatlan 5 külön helyrajzi számon van, ...
213 000 000 HUF
674 050 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópetri családi ház hirdetés (96743373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sajópetri egyik nyugodt, családias utcájában egy 150 nm-es, egyszintes családi ház, amely 1 125 nm-es, sarki telken helye...
17 900 000 HUF
119 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (62479995)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált a belvároshoz közel eső 2 szobás lakás! Eladó egy 58 m2-es, első emeleti lakás egy 4 emeletes téglaépítésű társa...
32 490 000 HUF
560 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai családi ház hirdetés (33491533)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Eladó Felsőzsolcán, kertvárosi környezetben egy 108 nm-es hasznos alapterületű kétszintes családi ház, melyhez tartozik egy gar...
58 900 000 HUF
545 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34114236)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség! Felújított, 3 szobás lakás miskolcon, frekventált HELYEN! Ne keressen tovább, ha egy tökéletes helyen lévő o...
53 000 000 HUF
726 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont
19.