REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 841 db
Eladó Szomolyai családi ház hirdetés (17485329)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: 4
Szomolya csendes részén, egy patak által határolt, 961m2-es telken áll ez a kivételes állapotú családi ház, amely 1996-ban épül...
57 850 000 HUF
494 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (97849329)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger belvárosától 10 percre, új építésű lakások eladók! ! ! Az ingatlanok az Érsekkert és a strand szomszédságában...
66 180 000 HUF
1 248 679 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egeri sorház hirdetés (43128533)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Heves megye, Eger Hatvani hóstya városrészen, séta távolságra a Spartól, 136/150m2, 2 szintes, nappali + 4 hálós, szigetelt, jó...
95 900 000 HUF
639 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Verpeléti családi ház hirdetés (58344399)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1618 m2
Szobaszám: 1
Heves vármegye, Verpelét 53 m2-es kertes ház eladó! A lakóövezeti ingatlan a település egyik legjobb környékén, csendes mellék...
8 200 000 HUF
154 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (62847744)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Heves megye, Eger, Maklári hóstya városrészben eladásra kínálunk egy új építésű, 6 lakásos társasházban lévő, belső kétszintes,...
79 900 000 HUF
1 141 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (64369472)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 439 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Heves Vármegye székhelyén, Eger belvárosában, zárt sorú beépítéssel kialakított, két generációssá nyilvánított...
109 900 000 HUF
594 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (93355784)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 6
Heves vármegye, Eger kertvárosi részén, Lajosváros csendes utcájában egy 152m2-es családi ház eladó két apartmannal és beépíthe...
99 000 000 HUF
651 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (55354821)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eger egyik legkedveltebb városrészében, Károlyvárosban eladásra kínálok egy belső kétszintes, 100/77 m2-es lakást, amely nem cs...
58 000 000 HUF
753 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (54937425)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
79 900 000 HUF
1 141 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kompolti családi ház hirdetés (21931813)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 881 m2
Szobaszám: 2
Kompolt központi részén szerkezetkész családi ház eladó - kiváló alap egy modern, egyedi otthon megvalósításához! Heves megyé...
23 000 000 HUF
255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerecsendi családi ház hirdetés (77558542)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1870 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegye, Kerecsend, Demjéni úton, 117 nm-es családi ház, 1870 nm-es telken eladó. a szigetelt, tégla falazatú, átlagos á...
29 900 000 HUF
255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (58847973)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eger egyik legkeresettebb részén, egy belső kétszintes, 127 m2-es, teljesen felújított lakás várja új tulajdonosát. A lakás a ...
84 900 000 HUF
668 503 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (37873727)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Heves megye, Eger, belváros, Servita templom közelében, 99 nm-es, lakás, belső udvari garázzsal (19 m2) együtt eladó. Az ingatl...
66 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (45739273)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 2704 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Heves megye, eger, eladó családi ház! ÜDVÖZLÖM kedves új tulajdonos! Szeretném Önnek bemutatni ezt a remek állapotú, minimá...
139 000 000 HUF
631 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szihalomi családi ház hirdetés (53944333)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves vármegye Szihalom 60 m2-es családi ház sürgősen eladó! Az ingatlan Egertől ...
13 000 000 HUF
216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (52237674)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eger, Almagyar város részben, örök panorámás telken lévő társasházban, 1 szobás, 29m2-es lakás eladó. Frekventált helyen, új é...
39 000 000 HUF
1 344 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (76898373)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eger, Almagyar város részben, örök panorámás telken lévő társasházban, 2 szobás, 49m2-es lakás eladó. Frekventált helyen, új é...
72 100 000 HUF
1 471 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Feldebrői családi ház hirdetés (72885744)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeretne a Mátra alján, egy csendes borvidéki faluban élni? Eladóvá vált Feldebrő egyik legcsendesebb pontján, egy zsákutca vég...
26 000 000 HUF
313 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytályai családi ház hirdetés (52753234)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 736 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Otthon, ahol a kényelem, a hangulat és a fenntarthatóság találkozik - egy igazán kü...
75 900 000 HUF
683 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (64277443)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2