REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 745 db
Eladó Mosonmagyaróvári egyéb lakás hirdetés (28749333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Teljeskörűen felújított, erkélyes lakás eladó MOSONMAGYARÓVÁRON! Minőség, kényelem és kiváló elhelyezkedés – azonnal költözhe...
56 990 000 HUF
904 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (31367333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eger, Almagyar város részben, örök panorámás telken lévő társasházban, 1 szobás, 29m2-es lakás eladó. Frekventált helyen, új é...
39 000 000 HUF
1 344 827 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szajlai ikerház hirdetés (43559856)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1195 m2
Szobaszám: 4
Heves vármegye, Szajla, ikerház egyben és külön is eladó. Az épület 1980-ban, téglából épült, összközműves, 3 szintes, az alags...
16 500 000 HUF
137 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarudi családi ház hirdetés (59293743)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 689 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Heves vármegye, a Tisza-tó mellett, Sarud központjában, családi ház- gyógyszertárral és működő apartman házzal együtt eladó. a ...
98 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szilaspogonyi családi ház hirdetés (88279763)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1487 m2
Szobaszám: 2
Nógrád megye, Szilaspogony, Dankó utcában eladó egy 55 m2-es, 1960-ban, vályogból és tégla blokkból épült családi ház, 1487 m2-...
8 900 000 HUF
161 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkövesdi családi ház hirdetés (43329878)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1968 m2
Szobaszám: 2
Heves megye, Erdőkövesd, Hunyadi utcában eladó egy 60 m2-es, 1960-ban, vályogból és tégla blokkból épült családi ház, 1968 m2-e...
15 800 000 HUF
263 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétervásárai egyéb ipari ingatlan hirdetés (93483638)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 672 m2
Szobaszám: n/a
Heves megye, Pétervására, Ifjúság utcában, pár perc sétára a városközponttól, eladó egy 672 m2-es telken található, 180 m2-es é...
9 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli sorház hirdetés (43785745)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 3
Eladó Pécel kedvelt kertvárosi részén egy hangulatos, zöldövezeti sorházi lakás! Otthon Start Hitelprogram Pécel csendes, csal...
95 900 000 HUF
812 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (18287346)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 2
Eladó 83 négyzetméteres vegyes falazatú családi ház Isaszegen. Az ingatlan jó lokációban, aszfaltozott utcában helyezkedik el. ...
68 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Átányi családi ház hirdetés (94581744)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 947 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Heves megyében Átány településen! Eladásra kínálunk a község központjában, mégis csendes nyugodt utcában, 947...
14 500 000 HUF
140 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (42369168)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves megyében, Parád festői településén kínálunk megvételre egy 103 m2-es, folyam...
31 000 000 HUF
300 970 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (62517324)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1039 m2
Szobaszám: 2
Eladó Prémium - teljesen berendezett családi ház Recsken! Recsk egy gyönyörű természeti környezetben fekvő, barátságos települ...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (52979364)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2