REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 745 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35496144)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újszerű, bútorozott lakás a NYUGATINÁL! Eladó Budapesten a 6. kerületben (Eötvös utca) egy teljeskörűen felújított és berendez...
55 000 000 HUF
3 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (85927356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Bp. VI. kerületben Terézváros városrészben a Balett intézet és Opera szomszédságában, de csendes utcában - egy 71 nm-es 2...
99 800 000 HUF
1 405 633 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (52779142)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy csendes, világos, klímás lakás XV. kerületben, Újpalotán. Az ingatlan 35 nm-es, 1 + 1 különnyíló szobás és egy pane...
55 900 000 HUF
1 597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73343188)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VIII. kerület fejlődő részén új építésű lakások eladók! Parkosított belső kert, játszótér, biztonsági kamera rendszer, kerékp...
85 500 000 HUF
1 335 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23227672)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Budapest 8. kerületében, a Népszínház utcában kínálunk eladásra egy 66nm-es körbejárható tágas szobákkal ...
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (45544297)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó modern lakás kiváló elrendezéssel. 74 Nm, amerikai konyhás nappali + 3 szoba. ( II. Török utca) Kivételes lehetőség! Ela...
115 000 000 HUF
1 554 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (44979544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
*** Eladó kertkapcsolatos, panorámás ikerházak ürömhegyen *** Megvételre kínálunk 4 db, új építésű, belső két szintes, nappali...
279 900 000 HUF
2 153 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (35158244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Eladó panorámás LAKÁSOK, Budapest III. kerületének kiemelt részén, Ürömhegyen *** Megvételre kínálok egy 8 lakásos társash...
136 900 000 HUF
1 901 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32737497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
82 500 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43347728)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó nagypolgári lakás az Andrássy út közelében. A VI. kerület egyik legpatinásabb részén, a Bajza utcában, az Epreskert és ...
94 900 000 HUF
1 157 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (54337959)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 381 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű földszintes családi ház a szent istván LAKÓPARKBAN! Vácrátót egyik legfelkapottabb részén, a Szent István-LAK...
105 000 000 HUF
1 296 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23994784)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakások frekventált helyen, Budapest XIII. kerületében! Kiváló ár-érték arány, gyors költözés lehetősége! Budapest népsze...
85 215 947 HUF
1 704 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69963822)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
2026. II. Negyedévben átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a XIII. kerületben, a Reitter Ferenc utcában! Kínálatunk a 45 m2...
145 220 000 HUF
1 885 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (45423973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. OTP hitelekhez kamatkedvezményt adunk a nálunk v...
132 254 000 HUF
1 469 488 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (62343374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon, Ahol Mindenki Jól Érzi Magát! Óbuda Lakókert Keres egy modern, mégis nyugodt otthont Óbudán, ahol a kényelem találkozik...
109 900 000 HUF
1 485 135 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (18642748)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest x. kerület, Kőbánya városközpontjában kínálunk megvételre egy 51 m2 alapterületű, teljes körűen felújított, magasfölds...
79 800 000 HUF
1 564 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32394544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
63 631 960 HUF
1 515 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (43763465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk a x. kerület Óhegy városrészében egy kiváló állapotú, rendszeresen karbantartott, 2011-ben épült, modern kial...
99 990 000 HUF
943 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi hétvégi ház hirdetés (89979344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház tóparti környezetben! Tulajdonostól eladó egy 2004-ben épült 3 szobás, 64 nm-es tégla családi ház dupla tel...
67 900 000 HUF
1 060 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71855931)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 500 000 HUF
1 478 723 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont