REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 745 db
Eladó Taksonyi lakóövezeti telek hirdetés (54996484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: n/a
****20 Méter a VÍZPART**** Eladó építési telek Taksony szívében, nyugalom a központban! Taksony központjában, mégis csendes,...
40 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43946825)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventál részén eladó fiatalos és modern lakások az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! 2026 Januári ÁTADÁS! ! ! Zug...
80 300 000 HUF
1 606 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (36669364)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxus penthouse ***Zugló****Garázzsal*****Erkéllyel*****Kerttel*****Hitelezhető! ! ! Álmai otthona lehet ez a nem mindennapi ...
135 000 000 HUF
2 045 454 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (95725944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség! Felújított, 3 szobás lakás miskolcon, frekventált HELYEN! Ne keressen tovább, ha egy tökéletes helyen lévő o...
46 500 000 HUF
636 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (63432493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
46 500 000 HUF
636 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszajenői családi ház hirdetés (98373993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 1445 m2
Szobaszám: 3
Ász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Tiszajenő központi részén kínáljuk eladásra ezt a 178 nm-es 3 szobás, téglaépítésű, háromszintes ...
48 900 000 HUF
274 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (73946465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 916 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Alsónémediben tágas telekkel és fejlesztési lehetőséggel Elhelyezkedés: Alsónémedi Telekméret: 916 m2 Építés...
144 900 000 HUF
743 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalahalápi külterületi telek hirdetés (31336792)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6124 m2
Szobaszám: n/a
Zalahaláp mk Besorolású Zártkerti Telek eladó! Zalahalápon a Haláp hegy Hegyesd felé néző oldalán található ez a 6124nm es zá...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (19597744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 3
Fedezd fel Győr egyik legjobb lehetőségét! Eladó egy téglaépítésű, saját ízlés szerint alakítható családi ház a nyugalmas Lig...
69 900 000 HUF
785 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szatymazi tanya hirdetés (69873823)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szatymaz csendes és jól megközelíthető részén eladó egy jó állapotú, kétszintes, téglaépítésű családi ház. A 2600 négyzetméte...
232 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (39635892)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Balatonfüreden, a Tamás-hegy lábánál eladó részben felújított, bővíthető családi ház külön bejáratú szintekkel és borospincével...
115 000 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89357552)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
A virtuális séta az ingatlanról megtekinthető a képeken található QR-kód beolvasásával vagy a 3D-re kattintva. ---Budapest 8. k...
159 000 000 HUF
1 012 738 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (96939448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapesttől 35 km-re, Felcsúton kínálunk megvételre egy nettó 85 nm-es, 3 szobás, önálló családi házat 1200 nm-es összközműves ...
64 900 000 HUF
763 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (45732172)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy csendes, napfényes 63nm-es kertesház a Bókaytelep kedvelt részén, közel az Üllői úthoz! Egy igazi ritkaság a piacon...
69 900 000 HUF
1 109 523 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (95765759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Teljes ház felújítás előtt! ! *** Otthon Start Programban elérhető földszinti garzonlakás Alsórákos legszebb utcájában - saj...
40 900 000 HUF
1 410 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (35433223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 1
******Exkluzív lehetőség a 22. kerületben ahol a jövő otthona már formát ölt! ****** Eladó egy 365 nm-es, rendezett telek, raj...
75 000 000 HUF
2 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szeghalomi családi ház hirdetés (14333795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1223 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új tulajdonosát keresi Békés Vármegye Szeghalom városában egy 62 m2 alapterületű családi ház! Álmai otthonát keresi? Nem akar a...
26 900 000 HUF
433 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (27453237)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Modern, újépítésű családi ház eladó Miskolc-Szirmán! Ha egy igényesen megépített, energiatakarékos és azonnal költözhető otth...
139 000 000 HUF
1 263 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni sorház hirdetés (27899394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 376 m2
Szobaszám: 5
Hajdúsámson- Sámsonkert, Eladó egy nettó 153 nm-es családi sorház, a hozzá tartozó 376, 2 nm-es telken. Az ingatlan egy 4 lak...
79 900 000 HUF
522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (74187247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Bács-Kiskun Vármegye. Eladásra kínálunk Kecskemét központi utcájában, rendezett környezetben egy 96 m2-es, 3 + 1 félszobás galé...
88 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont