REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 745 db
Eladó Tiszateleki családi ház hirdetés (49565659)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: 4
Eladó Tiszatelek községben földszint 122 m2 családi ház, beépített garázzsal, emelet tetőtér beépítési lehetőségével szerkezeti...
10 800 000 HUF
87 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37578442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Bp. VI. kerületben Terézváros városrészben a Balett intézet és Opera szomszédságában? De csendes utcában - egy 71 nm-es 2...
99 800 000 HUF
1 405 633 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Takácsi hétvégi ház hirdetés (73315988)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 145000 m2
Szobaszám: 11
Különleges, gondosan karbantartott birtok eladó Takácsiban, mindössze 20 percre Győrtől és 90 percre Budapesttől! Ez a hely nem...
1 400 000 EUR
1 438 488 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34738426)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 8. kerületében, a Népszínház utcában kínálunk eladásra egy 66nm-es körbejárható tágas szobákkal rendelkező világos, 1....
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonőszödi családi ház hirdetés (26852344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1039 m2
Szobaszám: 5
***Kizárólag Nálunk! *** Nagycsaládosok, vállalkozók, befektetők figyelem! Balatonőszöd központi helyén lévő csendes, idilli ha...
49 900 000 HUF
337 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (36243645)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 3
Eladó Dömsödön, egy különleges 1906-ban épült vályog, oszlopos, gangos parasztház, ami ideális lehetőség akár családi otthonnak...
33 000 000 HUF
257 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyomaendrődi családi ház hirdetés (57449563)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2831 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! ! Békés Vármegyében, Gyomaendrődön egy 40 négyzetméteres családi ház eladó. Egy helyr...
2 200 000 HUF
22 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodrogkisfaludi családi ház hirdetés (36447562)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1130 m2
Szobaszám: 2
Eladó gondosan felújított, hangulatos parasztház a Bodrog közelében! Egy igazi ritkaságot kínálunk megvételre: ez az 1845-ben...
47 000 000 HUF
824 561 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (44871783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Gyulán, a Paradicsomban: újépítésű, közkedvelt kertvárosi ingatlanok eladók! Kínálatunk két különálló családi ház megvásárlás...
99 990 450 HUF
952 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (94789472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 260 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegyében, Baján egy 62 m2-es családi házat. a telek területe 260 m2. Az ingatlan egy konyhából,...
23 500 000 HUF
379 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (97124427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegyében, Baján egy 133, 5 m2-es családi házat. a telek területe 1250 m2. Az ingatlan egy konyh...
35 000 000 HUF
263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (55627163)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 371 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tolna megye Dombóvár, az újdombóvár városrészen 2021. Évben teljesen felújított 48 nm családi ház eladó. Szerkezete 50% tégla, ...
26 500 000 HUF
473 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (21483938)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 4
Tolna vármegye Dombóvár Szuhajdomb (magasabb) városrészen jó állapotban levő 102 nm összközműves családi ház eladó. Az 1960 épü...
26 900 000 HUF
263 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (93697979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1330 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tolna vármegye, Szekszárd Bartina utcában eladó 1330 nm területen 2 db erősen felújítandó vagy bontandó, vegyes falazatú család...
19 900 000 HUF
242 682 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvejkei családi ház hirdetés (34499462)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 3655 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna vármegyében Nagyvejkén eladó egy családi ház. Csendes természeti környezetben. Nagy kerttel, pincével, istállóvalrendelke...
29 900 000 HUF
311 458 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (57947258)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Csomorika dűlőben eladó 2922 nm területen lévő 42 nm-es lakhatásra alkalmas tégla szerkezetű ház. Ben...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Szekszárdi iroda irodaházban hirdetés (94335541)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 333 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tolna vármegye, Szekszárd központjában lévő sétáló utcában két szintes irodaház kiadó. a földszint 179, 5 nm, emelete 153, 5 nm...
3 265 EUR/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Decsi családi ház hirdetés (23784727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tolna vármegyében, Szekszárd központjától 5 kilométere a decsi hegyen eladó az ötevenes években épült házikó. Vegyes falazatu 6...
24 990 000 HUF
403 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi ikerház hirdetés (27346447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 95 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Új élet, új otthon? Szekszárdon! ? ? Szekszárd egyik csendes utcájában most lehetőséged van vadonatúj ikerház-lakásba költözni...
79 900 000 HUF
841 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszentgyörgyi családi ház hirdetés (91227783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 1334 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tolna vármegye, Dunaszentgyörgy csendes utcájában eladó 142nm lakóterületű, vegyes falazatú, átlagos állapotú családi ház, mely...
23 500 000 HUF
165 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont
19.
Jövő utca 7 - OTP Ingatlanpont
20.
Kaposvár Honvéd utca 19 - OTP Ingatlanpont
21.
Kaposvár Zárda utca 21 - OTP Ingatlanpont
22.
Kecskemét Kőhíd utca 36 - OTP Ingatlanpont
23.
Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont
24.
Mohács Dózsa György utca 2 - OTP Ingatlanpont
25.
Monor Kossuth Lajos utca 71 - OTP Ingatlanpont
26.
Orosháza Tass utca 22 - OTP Ingatlanpont