REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 745 db
Eladó Kiskunfélegyházai tégla lakás hirdetés (73675294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Új lehetőség Kiskunfélegyháza szívében? Tágas erkélyes lakás remek adottságokkal! *** 76 Nm-es, felújítandó lakás eladó Bác...
53 900 000 HUF
709 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (74693453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 5755 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunfélegyháza külterületén, a város GKSZ-övezeti besorolású részén, jelenleg lovasbirtokként használt ...
124 900 000 HUF
1 249 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (47385576)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen keres otthont? Megtalálta! ! ! a XXI-ik kerület közkedvelt részén, Csillagtelepen eladó egy 55 négyzetméteres, 2 szobá...
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli ikerház hirdetés (89529522)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 4
Újszerű, modern családi ház Tökölön remek elhelyezkedéssel! Tököl kedvelt, csendes részén eladó egy mindössze 3 éve épült, 70...
80 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli ikerház hirdetés (98673221)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 4
Újszerű, modern családi ház Tökölön? Remek elhelyezkedéssel! Tököl kedvelt, csendes részén eladó egy mindössze 3 éve épült, 7...
80 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (89427951)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 3
Eladó Dömsödön, egy különleges 1906-ban épült vályog, oszlopos, gangos parasztház, ami ideális lehetőség akár családi otthonnak...
33 000 000 HUF
257 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bárdudvarnoki családi ház hirdetés (43889873)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 286 m2
Telekterület: 4676 m2
Szobaszám: 6
Bárdudvarnok községben, nagy családi ház, hozzá tartozó üzlet helyiségekkel eladó. a nagy telk két helyrajzi számon van nyílván...
28 700 000 HUF
100 349 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sukorói házrész hirdetés (73561523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 908 m2
Szobaszám: 2
Sukorón, a Velencei-tó közelében, új építésű övezetben eladó egy 74 nm-es, külön bejáratú, tetőtéri ikerház-lakás. A prémium k...
111 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sukorói családi ház hirdetés (33745483)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 908 m2
Szobaszám: 4
Sukoró csendes, panorámás részén eladó egy 150 nm-es, kétszintes, prémium kategóriás, új építésű családi ház 908 nm-es telken. ...
225 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sukorói házrész hirdetés (39487673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 908 m2
Szobaszám: 2
Sukoró csendes részén, új építésű környezetben eladó egy 75, 5 nm-es, földszinti, prémium kategóriás ikerház-lakás 908 nm-es te...
113 250 000 HUF
1 510 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői hétvégi ház hirdetés (58914547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 1956 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Cserkeszőlőn, a híres gyógy-és élményfürdőjéről ismert, dinamikusan fejlődő településen eladó...
53 000 000 HUF
363 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (87893797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegyében, Nagykőrös központi részén, kiváló megközelíthetőséggel eladó egy 96 nm-es, 3 szobás családi ház, 350 m2-nyi t...
24 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (74492832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2226 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pest vármegye déli részén, Törtelen eladó egy 120 nm-es kétgenerációs családi ház, gazdálkodásra alkalmas nagy telekkel. Az in...
55 000 000 HUF
458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karcagi családi ház hirdetés (49133569)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1658 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Karcagon egy 1965-ös években épült beton alapon vályog építésű családi házat....
19 700 000 HUF
231 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (94476617)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 103, 9 nm-es hasznos alapterületű tégla építésű családi ház...
48 600 000 HUF
471 844 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (54875278)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 608 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs családi otthon rákospalota SZÍVÉBEN Van ház, ahol a falaknak lelke van. Ez a Rákospalota kertvárosi részén talá...
95 000 000 HUF
698 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (99572412)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Mezőtúron eladó egy 90m2, felújítandó tégla alapra épült vályogház. Az ingatlan nagyon csende...
10 500 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Túrkevei családi ház hirdetés (33784337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Túrkevén. Remek lehetőség felújításra! Helyszín: Túrkeve, Jász-Nagykun-Szolnok vármegye --- jól megközelíthe...
11 500 000 HUF
87 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni üzlethelyiség üzletházban hirdetés (79933764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó üzlethelyiség Debrecen szívében, a Nagytemplom közelében! Debrecen belvárosában, a Nagytemplomtól mindössze pár perc sé...
42 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (32587393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Balkány, 100 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan központban található, 9403 nm gazdálkodásra ...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont
19.
Jövő utca 7 - OTP Ingatlanpont
20.
Kaposvár Honvéd utca 19 - OTP Ingatlanpont
21.
Kaposvár Zárda utca 21 - OTP Ingatlanpont
22.
Kecskemét Kőhíd utca 36 - OTP Ingatlanpont
23.
Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont
24.
Mohács Dózsa György utca 2 - OTP Ingatlanpont
25.
Monor Kossuth Lajos utca 71 - OTP Ingatlanpont
26.
Orosháza Tass utca 22 - OTP Ingatlanpont