REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 760 db
Eladó Balatonszemesi tégla lakás hirdetés (75575315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balaton Déli part, Balatonszemes, közvetlen vízparti, 61 m2 lakás eladó. Az ingatlan a Balaton egyik legszebb vízparti lakópark...
124 040 249 HUF
2 033 446 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszepezdi családi ház hirdetés (83378534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1198 m2
Szobaszám: 6
A Balaton északi partjának egyik legcsendesebb, festői szépségű településén, Balatonszepezden kínálunk eladásra egy különleges,...
299 000 000 HUF
1 359 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (37961555)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 502 m2
Szobaszám: 4
Heves Vármegye, Hatvan kellemes, jó környékén eladó egy tágas, 140 m2-es, jó elosztású, összkomfortos családi ház. Az ingatlan ...
85 000 000 HUF
607 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (35434813)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunai panorámás luxusingatlan a Lechner Ödön fasoron! Eladásra kínálunk egy 129 nm-es, nyugati tájolású, dunai panorámá...
255 000 000 HUF
1 976 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi ikerház hirdetés (95656336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
Cegléden, csendes környezetben eladó egy 71 négyzetméteres, két szintes családi ház, 900 m2-es telken! Az ingatlan 2000-ben épü...
59 900 000 HUF
843 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (26573992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 3
Eladó Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Tiszaföldváron egy teljes körűen felújított, 114 m2-es családi ház, amelyhez 1196 m2-es...
30 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (89832856)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1832 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az OTP Ingatlanpont kínálatában elérhető ez a varázslatos, háromszintes, szinte vízparti otthon Szolnokon, mindössze pár lépésr...
42 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszemesi tégla lakás hirdetés (77348923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Balaton Déli part, Balatonszemes, közvetlen vízparti, 90 m2 lakás eladó. Az ingatlan a Balaton egyik legszebb vízparti lakópark...
147 165 217 HUF
1 653 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonvilágosi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (66493524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Balatonvilágos, 65418 nm-es erdő művelési ágú terület eladó. Szilárd burkolatú úton megközelíthető, az Erdősor utca felől, és a...
160 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (24264448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 3
Eladó Miskolc-Komlóstetőn felújítandó 3 szobás, 100 m2-es családi ház, 658 m2-es telken szép természetes környezetben. Állapot:...
28 900 000 HUF
289 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (94535114)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 538 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc-Tapolca festői szépségű részén 74 nm-es családi ház, 538 m2-es telekkel eladó. Az ingatlanból gyönyörű kilátás nyílik a...
63 000 000 HUF
851 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (39377233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladásra kínálunk Miskolctapolca kedvelt részén a Junó fölött egy 250 nm-es, teljeskörűen felújítandó, a 80-as években téglából...
59 900 000 HUF
239 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (89585472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Miskolc abszolút belvárosában a Széchenyi utcán egy 141 nm-es, hall + 3 szobás, átlagos állapotú, gáz -cirkó ...
59 000 000 HUF
418 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci hétvégi ház hirdetés (14637797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 1
Eladó ház Miskolc-Pereces csendes részén? Beépíthető tető, páratlan panoráma Eladásra kínálok egy 2010-ben épült, 30 m? -Es, té...
9 900 000 HUF
330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci sorház hirdetés (34577372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 94 m2
Szobaszám: 5
Kivételes lehetőség Miskolc Vologda városrészén! Eladó háromszintes, erkélyes sorházi lakás garázzsal, azonnal költözhető álla...
73 000 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43465823)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecen kedvelt részén, Kishegyesi úton kínálunk megvételre egy 4. emeleti, 78 nm-es, erkélyes, felújított állapotú, panel lak...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (59972611)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 2
Hajdúszoboszló, Ady Endre utcán eladó egy 61m2 alapterületű, felújítandó családi ház. Az ingatlan 1975-ben épült, beton alapra,...
34 900 000 HUF
572 131 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kálmánházai családi ház hirdetés (94448241)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 1034 m2
Szobaszám: 5
Kálmánházán eladó egy vállalkozásra is tökéletesen alkalmas, kétgenerációs, felújított családi ház. Az ingatlan 1980-ban épült,...
79 900 000 HUF
583 211 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (48644645)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó nagypolgári lakás az Andrássy út közelében. A VI. kerület egyik legpatinásabb részén, a Bajza utcában, az Epreskert és ...
94 900 000 HUF
1 157 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (43474242)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 2715 m2
Szobaszám: 3
Tiszafüreden a debreceni út környékén, eladó egy 3 szobás, 124, 65 m2 hasznos alapterületű, komfortos, összközműves családi ház...
38 500 000 HUF
310 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát: