Sürgősen eladó házak Budapest (781 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 781 db
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (46777533)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 209 m2
Telekterület: 291 m2
Szobaszám: 6
Befektetők, kivitelezők, figyelmébe ajánljuk! Pesterzsébet legjobb kertvárosi részén kínálunk megvételre egy nettó 209 nm ala...
73 000 000 HUF
349 282 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (73943473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 3
17. kerületben Rákoskeresztúron, központhoz közeli csendes mellékutcában, 110 nm-es önálló családi ház 361 nm-es telekkel eladó...
73 900 000 HUF
671 818 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (34747748)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség az Üllői úton 2 generációs családi ház, akár társasház építésére is alkalmas telekkel! Eladó egy sokoldal...
72 000 000 HUF
648 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (49371633)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
** Csepeli családi ház ELADÓ! Eladó egy kivételes lehetőséget kínáló ingatlan Budapest XXI. kerületében, Csepelen. Az épület ( ...
59 000 000 HUF
1 072 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (45349273)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Budapest, 23. kerületben eladó, egy 71m2-es, kétszobás, földszintes elrendezésű, takaros kis ház, saját garázzsal. Az ingatlanb...
55 000 000 HUF
774 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (53543255)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
55 000 000 HUF
774 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (49524335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 83 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladóvá vált 15. kerületi, csendes, madárcsicsergős, kertes utcában lévő házikóm. A ház bruttó 54 m2, ebből 47m2 a lakás és 7m...
49 000 000 HUF
907 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (34963344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 1
******Exkluzív lehetőség a 22. kerületben ahol a jövő otthona már formát ölt! ****** Eladó egy 365 nm-es, rendezett telek, raj...
75 000 000 HUF
2 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (66794232)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, hangulatos ház Csillaghegyen – kiváló közlekedéssel! Az ingatlan téglaépítésű, az 1950–60-as években épül...
69 500 000 HUF
1 158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (94476892)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
** Csepeli családi ház komplexum, két teljesen elkülöníthető lakórésszel kivételes befektetési potenciál! Eladó egy kivételes...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (88747551)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (88323877)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Budapest utolsó érintetlen szigetén kínálok megvételre, 2023-ban igényesen felújított családi házat frissen aszfaltozott utcába...
59 000 000 HUF
786 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi sorház hirdetés (99546745)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Soroksár legcsendesebb kertvárosi részén eladó egy 3 lakásos sorház legbelső lakása bruttó 41 m2 nagy TELEKKEL! Ez egy társas...
47 900 000 HUF
1 842 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (42833446)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 206 m2
Szobaszám: 3
A 18. kerületben vált eladóvá ez a 96 nm-es, téglaépítésű, családi ház, mely 3 szobával rendelkezik. Jelenleg kettő szoba egymá...
59 990 000 HUF
624 895 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (42863542)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 1
Soroksáron, központban eladásra kínálok 34 nm-es kb 30 m2-es kerttel rendelkező házrészt, mely a 2. Lakás. Beépíthető tetőtér...
37 000 000 HUF
1 088 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (94643744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok az Üllői út (18. kerület, Bethlen utcánál lévő) önálló felújítandó családi házat. 2 Bejárattal rendelkezik, a...
72 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (47533279)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1
A XV. kerület csendes, kertvárosi részén eladó egy 44 nm-es házrész, amely egy használati megosztási szerződés alapján jogilag ...
52 500 000 HUF
1 193 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (43824641)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
Budapest XV. kerületének nyugodt, kertvárosi környezetében kínálunk megvételre egy 28 nm alapterületű házrészt. Az ingatlan eg...
32 200 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (67462973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 206 m2
Szobaszám: 3
59 990 000 HUF
624 895 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (59335974)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2
Újpesten, a Károlyi István utcában eladó lett egy 31 m2-es lakás (+ terasz) 1/1 tulajdonos! A lakás/ház földszintes, 2 szoba,...
38 000 000 HUF
1 225 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó házat Budapesten?

Nem találtad meg a listában a keresett ingatlant? Nézz körül a környéken is!

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal