Sürgősen eladó házak (5892 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 892 db
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (72443794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 989 m2
Szobaszám: 3
Kisvárda csendes környékén, a kisállomás közelében kínálok eladásra egy 1982-ben téglából épült családi házat. Az ingatlan 3 sz...
15 500 000 HUF
155 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aranyosapáti családi ház hirdetés (73374553)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1143 m2
Szobaszám: 2
Aranyosapáti csendes mégis jól megközelíthető utcájában kínálok eladásra egy 72 nm alap területű családi házat, mely egy 1143 n...
7 300 000 HUF
91 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszabezdédi családi ház hirdetés (39443389)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1545 m2
Szobaszám: 2
Tiszabezdéden csendes, jól megközelíthető helyen kínálok eladásra egy nettó 90 +26 nm-es vályog - tégla falazatú családi házat....
11 000 000 HUF
78 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tornyospálcai családi ház hirdetés (35342775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1320 m2
Szobaszám: 4
Tornyospálcán jó megközelíthető csendes utcájában kínálunk eladásra egy 1999-ben épült nettó 120 nm alapterületű családi házat,...
16 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fényeslitkei családi ház hirdetés (38828745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1510 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Szabolcs -Szatmár-Bereg megyében, Fényeslitkén egy 120 nm-es Családi házat. Az ingatlan 3 szoba, konyha, fürdő...
22 500 000 HUF
160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Beregdaróci családi ház hirdetés (39833391)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3732 m2
Szobaszám: 3
Beregdaróc központi részén kínálok eladásra egy nettó 68 nm alapterületű családi házat. Az ingatlan beton alapra, téglából épül...
6 900 000 HUF
98 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvarsányi családi ház hirdetés (73313346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 4039 m2
Szobaszám: 2
Nagyvarsányban kínálok eladásra egy nettó 63 nm alapterületű családi házat. Az ingatlan vályog falazattal rendelkezik, felújíta...
5 500 000 HUF
61 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Barabási családi ház hirdetés (24462619)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1538 m2
Szobaszám: 3
Barabás településen kínálok eladásra egy nett 94 nm alapterületű családi házat. Az ingatlan vályog falazattal épült, még az 196...
8 000 000 HUF
80 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabolcsbákai családi ház hirdetés (37243231)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2194 m2
Szobaszám: 1
Takaros, felújított kis gyöngyszem keresi új tulajdonosát Szabolcsbáka csendes utcájában. Az ingatlan falazata vályog- sár, ala...
13 000 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Türjei családi ház hirdetés (47439299)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 3
Zala vármegyében, Türjén eladásra kínálok egy kb. 82 Nm-es lakóingatlant. a ház a település központjától pár percre található, ...
19 900 000 HUF
199 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő