Sürgősen eladó házak (5892 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 892 db
Eladó Tömörkényi családi ház hirdetés (87359632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1055 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpontnál! Csongrád-Csanád vármegyében Tömörkény egyik közkedvelt központi utcájában előkertes kis családi há...
8 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyeki családi ház hirdetés (52495953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A hajdú-bihar megyei egyeken, a központhoz közel, de csendes utcában, kifejezetten jó környéken eladó egy folyamatosan karbanta...
16 500 000 HUF
170 103 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tarnaleleszi családi ház hirdetés (23423386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 3
Tarnalelesz csendes, rendezett utcájában kínálunk eladásra egy kétszintes, 124 m²-es családi házat, amely egy 768 m²-es, sík, k...
20 500 000 HUF
165 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (39251414)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Kókán, központ közelében eladó 4 szobás ház, 800 m²-es telekkel Kóka csendes, de mégis könnyen elérhető település Budapesttől ...
20 700 000 HUF
184 821 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesabonyi családi ház hirdetés (73777842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1385 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Füzesabony telepi részén egy 70 m2-es, erősen felújítandó állapotú családi ház, amely kiváló lehetőséget nyújt mindazok s...
14 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámospércsi családi ház hirdetés (26435927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 2
Vámospércsen az Acsádi utca közelében eladó egy 60 nm-es, 2000-ben épült tégla építésű felújítandó ház, 472 nm-es telken. Az in...
8 800 000 HUF
146 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesgyarmati családi ház hirdetés (32537854)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1990 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó a strandfürdő közelében - Füzesgyarmaton. Ár: 16 700 000 Ft. Alapterület: 91, 5 m2. Telek mérete: 1990 m2. Sz...
15 990 000 HUF
175 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (35635583)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Kalocsa városában a következő ingatlan kínálom eladásra. a ház telek területe 528 m2, ebből a hasznos ...
12 500 000 HUF
164 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórágyi családi ház hirdetés (78819632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1147 m2
Szobaszám: 3
Árcsökkenés! ! ! Mórágyon csendes környezetben átlagos állapotú családi ház eladó. A házban konyha-étkező, fürdő WC-vel, 3 sz...
13 000 000 HUF
130 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (95742637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 2
A  törökszentmiklósi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Törökszentmiklóson a városközpontban egy családi házat az aláb...
18 300 000 HUF
265 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaörsi családi ház hirdetés (82973214)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 880 m2
Szobaszám: 3
A  jászberényi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Tarnaörs községben egy 100 m2-es, 3 szobás családi házat! - Heves v...
16 990 000 HUF
169 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (59798357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy kívülről átlagos, belülrő...
19 900 000 HUF
180 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (79464499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 2
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy felújítandó állapotban lé...
10 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraterenyei családi ház hirdetés (39449285)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
A Mátra és a Medves-hegység között elterülő Mátraterenyén kínálunk eladásra egy 3 szobás, felújítandó állapotban lévő családi h...
12 900 000 HUF
184 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (36884766)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 3
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 70 nm-es, 3 szobás, összközműve...
21 900 000 HUF
312 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (11329414)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 632 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 80 nm-es, 3 szobás, felújítandó...
17 500 000 HUF
218 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (28499932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 451 m2
Szobaszám: 2
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 50 nm-es, 2 szobás, felújítandó...
12 900 000 HUF
258 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (63539523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 1800 nm-es telken elhelye...
19 900 000 HUF
221 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (97273994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1310 m2
Szobaszám: 4
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 1310 nm-es telken elhelye...
16 000 000 HUF
145 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (99537386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: 3
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken kínálunk eladásra egy felújítandó állapotban lévő, 4 sz...
13 700 000 HUF
124 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal