Sürgősen eladó házak (6034 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 6 034 db
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (78682545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 1305 m2
Szobaszám: 2
Zártkerti, panorámás házikó Bicskén! Bicske Galagonyás IV. Dűlőben eladóvá vált egy meseházikó! 30-40 Éve igényes mesterek ép...
15 000 000 HUF
405 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Regölyi családi ház hirdetés (36389944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2165 m2
Szobaszám: 5
Regöly csendes részén eladó felújítandó családi ház. a 80 m2-es ingatlan egy 2165 m2-es telken helyezkedik el. a ház 1880-ban é...
7 950 000 HUF
99 375 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csemői egyéb ház hirdetés (84533229)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3495 m2
Szobaszám: 1
Eladó Csemő-Zöldhalomban egy felújításra szoruló tanya 3928 nm területen. a területből 3495 nm szőlő besorolású, ezért kifügges...
5 990 000 HUF
119 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (84927792)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó családi ház Fehérgyarmaton. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
22 490 000 HUF
224 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (73933734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1127 m2
Szobaszám: 2
OTP Ingatlanpont kínálatából, eladásra kínálom Csongrád-Csanád vármegyében Baks falu központjában 1127 m2-es telken lévő, 54 m2...
16 500 000 HUF
305 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tömörkényi családi ház hirdetés (79476493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1055 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpontnál! Csongrád-Csanád vármegyében Tömörkény egyik közkedvelt központi utcájában előkertes kis családi há...
8 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tömörkényi családi ház hirdetés (61343599)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1055 m2
Szobaszám: 2
8 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Poroszlói családi ház hirdetés (44333981)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a fantasztikus lehetőséget egy festői helyen, Poroszlón! Ez az 550 nm-es telek egy 80 nm-es, felújításra szor...
11 000 000 HUF
137 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csurgói családi ház hirdetés (54437867)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1994 m2
Szobaszám: 4
Csurgón, a vasútállomás közelében, rendezett, csendes utcában eladó egy 128m2-es, 4 szobás, akár két generáció együttélésére is...
9 900 000 HUF
77 343 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyomaendrődi családi ház hirdetés (23294357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1234 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Gyomaendrőd - Nagylaposon, rendezett, beépült mellékutcában eladó egy 1234m2-es, belterületi telek, rajta álló, 50m2-es, teljes...
1 990 000 HUF
39 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúdorogi családi ház hirdetés (75754632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1533 m2
Szobaszám: 1
Hajdúdorogon eladó egy 1966 -ban épült családi ház. a telek mérete 1. 533 Nm, a rajta lévő családi ház 45 nm alapterületű. a há...
16 900 000 HUF
375 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (91846969)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 2040 m2
Szobaszám: 1
Nádudvaron, kisvárosi övezetben eladó új építésű, 35 nm-es, kis családi ház és 36 nm-es garázs, tároló. a felépült ingatlanok s...
12 500 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaugi családi ház hirdetés (91946774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 750 nm-es telken, befejezésre váró 122 nm-es alapterületű + garázs, 17 nm-es félkész ház Tiszaug központjában, megnyi...
7 500 000 HUF
61 475 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (79393479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 133 m2
Szobaszám: 2
Kecskeméten az Erzsébetvárosban, leválasztott, 2 szobás, szépen kialakított, 42 nm-es, összkomfortos házrész, saját kis udvarra...
22 900 000 HUF
558 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (62535114)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2852 m2
Szobaszám: 1
Egy csendes, nyugodt kis otthona lehet, ahol kedvére gazdálkodhat. Megvételre kínálok Kecskemét-Szarkásban, a Gyermekliget Al...
17 990 000 HUF
449 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (47335336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1478 m2
Szobaszám: 5
Eladó Dunapataj központjában 150 m2-es kétrendbeli családi ház 2 fürdőszoba és wc -vel és két külön bejárattal rendelkezik. 147...
15 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (88745735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 619 m2
Szobaszám: 4
Eladó Szabadszállás központjában egy remek lehetőség, amely minden igényt kielégít! a 170 m²-es, 2 generációs családi ház jelen...
22 500 000 HUF
132 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi családi ház hirdetés (45373445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2