Sürgősen eladó házak (6034 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 6 034 db
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (28554495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 588 m2
Szobaszám: 2
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Tápiószelén csendes utcában ezt az 588 nm. -Es összközműves elkerített telken ál...
15 000 000 HUF
238 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (28317622)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1623 m2
Szobaszám: n/a
Szolnokhoz 30 km-re, Kőtelken a Tisza- folyó mellett, eladóvá vált, egy 3 szobás családi ház eladó! Jellemzői: -2 szoba lami...
8 500 000 HUF
106 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (92871399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Demecserben egy 86 nm-es, szilikátból épült 3szoba, nappali, fürdő+wc, konyha+ebédlő, közlekedő elosztású cs...
12 990 000 HUF
151 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (71576445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2179 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Nyíregyházához 20 km-re található Nagyhalászban, a Czuczor Gergely utcában egy 75 nm-es családi házat. Az in...
18 900 000 HUF
252 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (35447467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1262 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ibrányban a Nagy Imre utcában egy felújítandó 50 nm-es vályogból épült családi házat. Az ingatlanban 2 szoba...
7 990 000 HUF
159 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (84833996)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 3163 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Szabolcs-Szatmár Bereg Vármegyében, Demecserben a Vörösmarty utcában csendes nyugodt környezetben egy 102 nm...
12 990 000 HUF
119 174 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (59132527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 1
Debrecen ház eladó! Megvételre kínálunk Debrecenben, a Kondoroskert városrészen egy zártkerti házat! Maga a ház 40 m2-es, 2...
20 500 000 HUF
512 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ácsteszéri családi ház hirdetés (55847739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1996 m2
Szobaszám: 3
Remek lehetőségekkel bíró családi ház, gazdálkodásra alkalmas telekkel! Ácsteszér egyik csendes utcájában eladásra kínálok egy ...
21 000 000 HUF
262 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápateszéri családi ház hirdetés (57764947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1087 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Alakítsa kedvére! Pápától 22 km távolságra, Pápateszéren eladásra kínálok egy 68 m2 alapterületű, vegyes falazatú házat. Az i...
9 500 000 HUF
139 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rédei családi ház hirdetés (54665575)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 2478 m2
Szobaszám: 3
Ha a megoldást látja, nem a problémát! Remek elosztású, teljes körűen felújítandó, 2478 m2 területtel, gyönyörű környezetben!...
16 500 000 HUF
203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ácsteszéri családi ház hirdetés (73847456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 2169 m2
Szobaszám: 2
Tornácos parasztház Ácsteszéren, 2162 m2 területtel! Teljes körűen felújítandó! Ácsteszér központjában kínálok megvételre egy...
5 000 000 HUF
80 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (44634369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 428 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
JÁnoshida központjában csendes, rendezett utcában eladó folyamatosan felújított/karbantartott amerikai konyhás nappali + 3 és f...
17 000 000 HUF
212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (93534264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 414 m2
Szobaszám: 4
Pánd belterületén a központ közelében eladó 3 házikó - egy telken belül! Akár 3 generációnak is alkalmas! Beektetésre is kiváló...
16 800 000 HUF
210 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (53396795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 3
Nagykáta belterületén eladó 1996-ban téglából épült - tetőtér beépítési lehetőséggel külső feljáróval, melynél 1 szoba, nappali...
10 000 000 HUF
126 582 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (29834234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 876 m2
Szobaszám: 2
Jánoshidán (belterületen) a horgásztavak szomszédságában eladó 2 szobás felújítandó családi ház melléképületekkel, tárolókkal! ...
6 900 000 HUF
102 985 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószőlősi családi ház hirdetés (73846731)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2654 m2
Szobaszám: 3
Tápiószőlős külterén - végig lakott utcában - eladó felújítandó állapotú - 2 ház egy udvaron. Az épületek között 1, 3 m van, íg...
11 500 000 HUF
230 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (33684549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 302 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tápiógyörgye belterületén a központtól 10-15 perces sétányira eladó 2 és fél szobás, önálló, tehermentes családi ház! Az ingatl...
14 900 000 HUF
304 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai házrész hirdetés (67231947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: 3
Kalocsa Belvárosának zsákutcájában eladó nappali + 2 szobás, teljesen külön bejárattal és lekerített telekkel rendelkező házrés...
22 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (78784981)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1411 m2
Szobaszám: 2
Jászladány vasútállomáshoz közeli részén 2 szobás, 53 nm-es összkomfortos családi ház eladó. . 1411 Nm-es telken számos melléké...
8 000 000 HUF
150 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kadarkúti családi ház hirdetés (72554337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1537 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Dombóvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174205 hivatkozási számú kadarkúti családi ház. Vár új otthonod Kada...
21 900 000 HUF
190 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal