Sürgősen eladó házak (6034 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 6 034 db
Eladó Nagyéri családi ház hirdetés (33348779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1998 m2
Szobaszám: 3
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Nagyér község központjához közel, egy 3 szoba, előszo...
3 700 000 HUF
38 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dobozi családi ház hirdetés (91394392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 2
Dobozon, csendes környéken, 73 m2-es, felújítandó, vegyes falazatú parasztház eladó. Ingatlan paraméterei: - szoba ( 23 m2 9 ...
5 000 000 HUF
68 493 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kisbéri családi ház hirdetés (27339577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1888 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #166765 hivatkozási számú kisbéri családi ház. Kisbér központjához közel...
15 900 000 HUF
305 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rédei családi ház hirdetés (34449923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 2478 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #171723 hivatkozási számú rédei családi ház. Gondolja újra!!! Tervezze s...
16 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyéri családi ház hirdetés (87423454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1998 m2
Szobaszám: 3
3 700 000 HUF
38 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újkígyósi családi ház hirdetés (37153548)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2146 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínáljuk 70-es évek elején épült vegyes falazatú családi házunkat. Jelenlegi állapotában lakható, felújítással a saj...
14 900 000 HUF
156 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (39742287)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Tompa központjában 120 nm -es családi ház bútorozottan, vagy bútor nélkül eladó. A családi ház Tompa ...
21 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dúzsi családi ház hirdetés (33355737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 532 m2
Szobaszám: 3
Eladó Dúzs nyugodt utcájában egy takarosan felújított, 85 négyzetméteres családiház. Az ingatlanon látszik a gondos és hozzáért...
14 500 000 HUF
170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (83529442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172593 hivatkozási számú tatabányai családi ház. Eladásra kínálunk ...
20 500 000 HUF
418 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyéri családi ház hirdetés (53368439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1998 m2
Szobaszám: 3
3 700 000 HUF
38 541 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (64477778)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 56 m2
Szobaszám: 1
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán ezt a kiváló lokációval rendelkező, a köznyelvén ismert:\" kovácsműh...
15 500 000 HUF
276 785 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pálfai családi ház hirdetés (48632337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 3108 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Pálfán – Szőlővel, nagy kerttel! Pálfa csendes, barátságos részén eladó egy 70 m² alapterületű ház, amely e...
11 900 000 HUF
167 605 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (94614443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Ez a belváros közeli ingatlan számos lehetőséget rejt magában. Az 1900-as években épült, polgári stílusú házrész két, egymás me...
15 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (14746454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 2
Magyar/Deutsch/English Magyar Eladó Baja belvárosában, egy 85 m2-es házrész. Az ingatlanban található 2 szoba, konyha, fürdős...
16 999 000 HUF
199 988 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (63341935)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3199 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
A ház csendes környezetben, a Széperdő utcában fekszik, a város pár autóval pár perc alatt elérhető. Az ingatlan főbb jellemz...
14 900 000 HUF
212 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (67433327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált tiszaalpáron, 63 m2-es, 3 szobás családi ház, 330 m2-es önálló telken, Kecskeméttől 30 perc távolságra! A Várdomb ...
16 900 000 HUF
268 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (56654315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 2
Megvásárlásra kínálok Miskolcon a Mester utcában, egy 68 nm-es, két szobás, 780 nm-es telken elhelyezkedő családi házat. Az ing...
20 900 000 HUF
307 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarkeszi családi ház hirdetés (43927536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1898 m2
Szobaszám: 2
Eladó Magyarkeszin egy hangulatos, 60 m²-es családi ház, amely a természet közelségében, csendes környezetben található. Az ing...
8 500 000 HUF
141 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (57948853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: 2
Szabadszállás központjától nem messze 100 m2-es családi házELADÓ! Jellemzők: - 1827 m2 telek - kb. 100 m2-es ház - nappali + ...
9 500 000 HUF
95 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (67747963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
***Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! ! *** Eladásra kínálom Csongrád-Csanád Vármegyében Szentes Berekhát városrészen egy 65 nég...
21 000 000 HUF
323 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal