Sürgősen eladó ingatlanok Nyíregyháza (231 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 231 db
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (55334534)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza Ságvári kertvárosban eladó egy 46 nm-es, 1+1 szobás vályog építésű ikerház, 400 nm-es telekterülettel. A ház továb...
36 000 000 HUF
782 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39134852)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1260 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházától pár percre Császárszálláson (Butykán) eladó egy 1990-ben téglából épült, 3 szoba +nagy konyhás, egyedi gáz +vegy...
33 000 000 HUF
440 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47947859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 55 m2-es tégla építésű, hőszigetelt társasházi lakás! Amit érdemes tudni: - 4 emeletes társasház 3. emeletén található...
37 900 000 HUF
689 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94499463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1036 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza szélén családi ház eladó, amely akár munkás szállónak is ideális! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Tégla falaza...
17 800 000 HUF
118 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (82899244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1415 m2
Szobaszám: 1
Nyíregyháza közvetlen közelében, műúton megközelíthető ház eladó! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Tégla falazat - Cserép te...
12 700 000 HUF
264 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (83534123)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Az ház 1500 m2. Es telken helyezkedik el. Az udvaron 2 db garázs is rendelkezésre áll Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Szil...
37 700 000 HUF
377 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (97895443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán vasútállomás közelében 4 emeletes szigetelt társasházban lakás eladó! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - 66 m2 er...
37 900 000 HUF
574 242 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (64136526)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan a víztorony közelében található, a belváros 10 perc sétával elérhető. Kiváló lehetőség Otthon Start befektetésnek ...
34 990 000 HUF
636 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (25969482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Projekt bemutatása 100 %-os készültségi új építésű társasházi lakások, üzlethelyiségek és garázsok Nyíregyháza BELVÁROSÁBAN! ...
35 000 000 HUF
795 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (76823757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5487 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza vonzáskörzetében, Mandabokorban eladásra kínálok egy összesen 5487 nm-es telekterületen fekvő, 110 nm-es, vegyes fa...
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (91248859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza Nagyszálláson, csendes környezetben 45 nm-es, 1+1 szobás, családi ikerház eladó Szigetelt tufa építésű, lindab tető...
18 500 000 HUF
411 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49493695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza - Nyírszőlős, 70 nm-es, 2 szobás vályog építésű, cseréptetős családi ház, felújítandó, -vagy lebontandó állapotban ...
20 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (42945159)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Ságvári Kertvárosban 46 nm-es 2 szobás, vályog építésű, fa nyílászárós, járólap és linóleum burkolatú, gázkonvektor...
36 000 000 HUF
782 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (72389843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Állomáshoz közel, Huszár soron téglaépítésű, m68 nm-es, 2 szobás, konyha étkezővel, fürdő wc-vel, járólap és laminá...
34 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (54464283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5487 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Mandabokorban 110 nm-es, 3 szobás, járólap és parketta burkolattal rendelkező, fa nyílászárós és fa bejárati ajtókk...
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73951465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5487 m2
Szobaszám: 3
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (88224373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1941 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Kállói út közelében, 50 nm-es, 2 szobás, kívülről szigetelt, műanyag nyílászárókkal felszerelt, téglából épült,...
37 000 000 HUF
740 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (72663936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvároshoz közel, a Deák Ferenc utcán eladó egy szigetelt, tégla falazatú társasházban 3. emeleti, 55 négyzetméteres, 2 szobás...
38 200 000 HUF
694 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (11337468)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1. emeleti, erkélyes, felújított lakás Nyíregyházán, a Víztorony közelében! Alacsony fenntartási költséggel rendelkezik! ...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34774783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal