Sürgősen eladó lakások (4622 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 622 db
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (94479377)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tisztelt Érdeklődő! Szombathelyen, a Széll Kálmán utcában 2 szobás, erkélyes téglalakás eladó! A lakás 53 nm-es, harmadik e...
35 100 000 HUF
662 264 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (37867924)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kitűnő elosztású felújított, 2 szobás, 2. emeleti erkélyes lakás Kecskeméten! Megvásárlásra kínálok Kecskeméten, 3 szintes tá...
28 900 000 HUF
688 095 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44452879)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálom Budapest VII. Ker. Erzsébetváros-Ligetváros részen, 2 szintes téglaház első emeletén található, 25nm-es, egy...
39 900 000 HUF
1 596 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (45937383)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunaújvárosi kis Ingatlaniroda kínálatában: Eladó erkélyes lakás Dunaújvárosban – Római körúton egy 49 m²-es, 2. emeleti erkély...
35 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (92588557)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jó helyen lévő, erkélyes panellakás, garzonárban VESZPRÉMBEN! Veszprémben, a Március 15. Utcában, felújítandó, erkélyes panel...
38 900 000 HUF
926 190 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (77384372)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó első emeleti lakás Ajkán! Kellemes, otthonos kialakítású, 51, 4 m2 hasznos alapterületű, első emeleti lakás eladó Ajkán...
34 000 000 HUF
566 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (13149482)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok városban az egyik legkedveltebb zöldövezeti lakótelepen a Tallinn városrészen, megvételre kínálunk egy 42 m2-es 1, 5 sz...
26 990 000 HUF
642 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (74321151)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnok városban a Kassai lakótelepen, megvételre kínálunk egy tégla építésű 2 szobás 54m2 es lakást. Az ingatlan egy 4 emelete...
35 900 000 HUF
664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (68449464)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (74483756)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (39372626)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Rendkívüli, kihagyhatatlan lehetőség Miskolcon: 4 szobás, tágas otthon eladó a Bárczay utcában! Otthon start program! Misko...
39 000 000 HUF
582 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (27937973)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás eladó! A...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (79196435)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás, ami nem felújított hanem újragondolt és most pont úgy fejezheti be, ahogy mindig is szerette volna! Eladó Újdiósgyő...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (78342293)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lenti tégla lakás hirdetés (94143674)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180368 hivatkozási számú lenti társasházi lakás. Eladásra kínálu...
29 900 000 HUF
421 126 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (37732373)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában eladó egy teljes körűen és kimagasló esztétikai igénnyel...
34 500 000 HUF
734 042 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (37543924)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Dunaújvárosban a Weiner Tibor körúton egy 9. emeleti 1, 5 szobás felújított lakást. Az ingatlanban az ablakok ...
33 500 000 HUF
957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (33632344)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szombathelyen a városközpontban, tégla társasházban a 3. emeleten, egy 52 m2-es 2 szobás lakás fiataloknak, vagy befektetőknek ...
35 100 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33226438)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már