Sürgősen eladó lakások (4622 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 622 db
Eladó Orosházai panel lakás hirdetés (47456732)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosháza városközpontjában, csendes utcában háromszobás, részben felújított, erkélyes, klímás, 59 m2-es lakás panelprogramos há...
22 500 000 HUF
381 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (37352974)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 54 nm-es, 1 + 2 félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobá...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (12634244)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37356133)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (39779696)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kis lakás, kis erkély Jánossomorja központjában, 1622 nm-es telken, 2026. December 31. -I átadással épülő, 13 lakást és 2 üzle...
36 380 400 HUF
983 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (47279489)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr-Gyárvárosban, az Ipar út és a Puskás t. Út sarkán, ipari környezetben, téglaépítésű társasházban i. Em-i, 38 nm-es, 1 szob...
30 900 000 HUF
813 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (77365559)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan jellemzői: - Tégla építésű társasház - 61 m2 - 2+1 félszoba - Tágas nappali - a félszoba a konyhával és a kisebbik...
18 900 000 HUF
309 836 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentgotthárdi panel lakás hirdetés (42975395)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az osztrák határ melletti városban eladó egy 57 m²-es, 2 szobás lakás a 4. emeleten. A lakás legnagyobb előnye a panoráma: az...
30 000 000 HUF
526 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (45456386)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Ferenc körúton eladásra kínálok egy 51 m2-es, 2 szobás lakást. Az ingatlan szigetelt, panel szerkezetű társashá...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi egyéb lakás hirdetés (43479357)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 8 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
The House Hunters megbízásában eladásra kínálunk Patináns, 2 éve teljes körűen felújított épületben elhelyezkedő, galériás inga...
24 900 000 HUF
3 112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (12493452)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 M² - es, 2 szobás tégla lakás Zalaegerszeg belvárosában! Irányár: 33. 900. 000 Ft Zalaegerszeg belvárosában kínálunk megv...
33 900 000 HUF
869 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (41379943)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Oroszlányban, egy 51 m²-es, két szobás-erkélyes lakást, amely egy rendezett társasház 2. emeletén található...
38 900 000 HUF
707 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (23333422)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A CasaNetWork Ingatlanhálózat ceglédi irodája eladásra kínálja a 174602239 számú Ceglédi 55 m2-es panellakást a Buszpályaudvar ...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94737274)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési tégla lakás hirdetés (73299293)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés belvárosában, a piac környékén eladó egy 56m2-es 1. emeleti lakás, 4m2-es loggiával! Az ingatlan szuper elhelyezkedéssel ...
29 900 000 HUF
506 779 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (73878594)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A társasház harminc centiméteres vázkerámia tégla falazó elemekkel, tizenöt centiméteres homlokzati hőszigeteléssel, harminc ce...
36 700 000 HUF
815 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (94897492)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
36 700 000 HUF
815 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai panel lakás hirdetés (35495333)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Tágas, felújított lakás csendes környezetben – kiváló lehetőség PÁPÁN Képzelje el, hogy egy világos, tágas otthonba érkezik haz...
37 490 000 HUF
543 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai panel lakás hirdetés (35495333)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
37 490 000 HUF
543 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (15393474)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal