Sürgősen eladó lakások (4623 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 623 db
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (24833457)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 59 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 4. emeleti panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megv...
31 900 000 HUF
540 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37499723)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csak a mi KÍNÁLATUNKBAN! Van az a hely, ahol már az első pillanatban érzi az ember, hogy jó lesz hazatérni. Ez a szerethető,...
39 900 000 HUF
676 271 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békési tégla lakás hirdetés (28932233)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Békés belvárosában egy kényelmes, 58 négyzetméteres, II. emeleti, erkélyes, téglaépítésű lakás, mely ideális választás le...
25 900 000 HUF
446 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (43586658)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Bátonyterenye Kisterenye település részén egy 61 m2es családi házat csendes mellék utcában, mely ikerház részé...
27 900 000 HUF
457 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Almásfüzitői tégla lakás hirdetés (89734912)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Almásfüzitőn a IV. Béla úton társasház lakás eladó. A lakás jellemzői: - 25nm+erkély - új bejárati ajtó lett beépítve - el...
18 000 000 HUF
720 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (26445483)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Igényesen felújított, erkélyes lakás eladó Zalaegerszeg kertvárosi részén! Eladó egy 55 m²-es, 2 szobás, kiváló állapotú, rész...
38 000 000 HUF
690 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44727138)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szekszárd, Bottyán-hegyen erkélyes, 3 szobás lakás eladó! A zsaluzott beton/tégla szerkezetű lakás 57 m2-es méretét meghazudt...
34 500 000 HUF
605 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (72936948)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megáll...
27 500 000 HUF
808 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balassagyarmati tégla lakás hirdetés (37535738)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó! Első emeleti lakás, garázzsal! ! Budapesttől 80 km re, Balassagyarmat kertvárosi részén eladásra kínálunk egy négylakáso...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balassagyarmati tégla lakás hirdetés (52356442)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frissen felújított lakás Balassagyarmat központjában. Ide tényleg csak költözni kell! Nógrád megyében, Budapesttől 80 km-re, B...
30 490 000 HUF
762 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77783953)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületbenBudapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre Ál...
33 900 000 HUF
1 168 965 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (53497882)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger belváros közelében kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező, 57 m2-es panorámás lakást! 2 Szoba...
38 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (78254272)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Eger eszéki városrészében egy 60 m2-es, két szobás, első emeleti lakást, amely kiváló lehetőséget kínál minda...
35 900 000 HUF
598 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (75986823)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Pécs keleti városrészén, a Kodály Gimnázium közelében Pécs kedvelt keleti városrészén, a Kodály Gimnázium közelébe...
27 900 000 HUF
526 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (31435337)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában kínálunk eladásra egy kiváló állapotban lévő, 60 négyzetméte...
34 990 000 HUF
583 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (87644425)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Fiatalos, erkélyes, klímás lakás saját tárolóval Zalaegerszeg kedvelt Platánsor utcájában 30 millió Ft alatt! ! Irányár: 27. ...
27 990 000 HUF
699 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (47739957)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Oroszlányban igazán ritkán van lehetőség egy ilyen lakás megvásárlása. És hogy miért? A Rákóczi utcában található ingatlan 50 ...
32 900 000 HUF
658 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38485652)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Képzeld el, hogy van egy olyan lakásod Budapest egyik fejlődő, frekventált részén, amit szinte azonnal ki tudsz adni, stabil be...
36 900 000 HUF
1 476 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (15734233)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Autóbusz állomás közelében,  56 nm-es, 2 szobás, erkélyes, járólap és parketta burkolattal rendelkező, gázkonvektor...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (79867287)
9 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy erkélyes panel lakás Miskolcon, az Arany János utcában! Miskolc belvárosának legjobb részén található 55m2-es 2 szob...
29 900 000 HUF
543 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal