Sürgősen eladó lakások (4623 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 623 db
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (33498924)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XV. kerületében, Rákospalotán kínálok megvételre egy 2025-ben épült, újszerű állapotú, téglaépítésű ikerházrészt. a ko...
25 000 000 HUF
1 136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (73476528)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, a csendes és barátságos Pesterzsébet városrészben kínálunk eladásra egy 28négyzetméteres, két szobás lakást, amely ...
33 000 000 HUF
1 178 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (63546845)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 52m2-es, 2 szobás, első emeleti, jóállapotú lakás a belvárostól pár perc sétára Elhelyezkedés: -belvárostól kb. 10 Perc ...
33 500 000 HUF
598 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65839748)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított - belső kétszintes - befektetésnek is ajánlott! A Blaha Lujza tér közelében kínálok egy kis garzon lakást, mely mű...
35 800 000 HUF
1 154 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (32513557)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Gyöngyösön, a Szövetkezet utcában egy 48 m²-es, 2 szobás, erkély nélküli lakás a negyedik emeleten. A lakásban megtörtén...
31 590 000 HUF
658 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadegyházai tégla lakás hirdetés (15929639)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Fejér vármegyében Szabadegyháza Thán Károly lakótelepen 80 m2-es földszinti tégla lakás ELADÓ! A 2+2 félszobás lakás felújítot...
35 500 000 HUF
443 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (35783233)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Nyír Pláza közelében lévő 67 nm-es, belső szintes 2. emeleti lakás eladó! Jellemzők: - téglaépítésű társasház - ...
39 900 000 HUF
595 522 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (61793435)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a XIII. kerület Lőportárdűlő városrészében, egy háromszintes társasház felső emeletén található 28 nm-es, légkondicionált...
39 900 000 HUF
1 425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (93649876)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szolnokon a Széchenyi lakóparkban eladó 1 szobás (35 m2-es) lakás bútorozottan (kivéve 1 ágy, dohányzóasztal és egy szekrény va...
27 000 000 HUF
771 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (48534945)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Eger Felsőváros városrészében, az Északi lakótelepen, egy téglaé...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi tégla lakás hirdetés (73115423)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jász Nagykun Szolnok vármegye, Törökszentmiklós városközpontjában megvételre kínálunk egy 26 m2 es lakást. Az ingatlan hangulat...
15 800 000 HUF
607 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74732424)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos garzon zugló csendes, zöldövezeti részén---5 perc a bosnyák tér, alacsony REZSI! Eladó Budapest XIV. kerületébe...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi tégla lakás hirdetés (62743249)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dorog csendes utcájában napfényes, új építésű, tetőtéri lakás eladó! Dorog egyik nyugodt, csendes utcájában kínálunk megvételre...
31 000 000 HUF
968 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44329497)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Á R C S Ö K K E N É S! ! ! Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társash...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93754786)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
13. kerület kedvelt részén Lehel út és Róbert Károly körút közvetlen közelében a Mohács utcában eladó egy szépen felújított, 1....
39 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ácsi tégla lakás hirdetés (48343557)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújításra váró, tágas földszinti lakás eladó Ács városában kínálok megvételre egy 99 nm-es, földszinti lakást egy 5 lakásos t...
37 400 000 HUF
377 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (94893624)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló BEFEKTETÉS! X. kerület, Óhegy méltán népszerű részén, a Kada utcában, remek adottságokkal bíró, földszinti, 27 nm-es, ...
25 990 000 HUF
962 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (38335643)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros egyik legkedveltebb, nyugodt részén, a Felső Duna-parttól mindössze pár perc sétára kínálunk megvételre egy 1. emel...
38 900 000 HUF
733 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (13722334)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás Salgótarján -Zagyvapálfalva! A Déryné úton kínálunk eladásra egy 50 m²-es, földszinti, tégla é...
12 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (68657424)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Álmai otthonát valósíthatja meg Dunaújváros egyik legjobb helyén egy jó adottságokkal rendelkező lakásban. ÁlomOtthon Ingatla...
39 500 000 HUF
658 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal