Sürgősen eladó lakások (4622 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 622 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (59743137)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Panelrogramos, tehermentes, erkélyes lakás vár! Avasi Sparral és a Jezsuita Gimnáziummal szemben lévő tömbben kínálunk eladás...
35 900 000 HUF
588 524 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23823321)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Zugló egyik csendes, mégis kiváló infrastruktúrával rendelkező részén egy 25 m²-es (bruttó 32 m²), földszinti...
38 900 000 HUF
1 215 625 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (82924942)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lakás két felöl közelítheő meg, a központi bejáraton valamint az udvarról egy vas ajtón kersztül. A lakás fűtése gázkonvekto...
25 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai panel lakás hirdetés (37379973)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Veszprém vármegyében, Pápa város közkedvelt részén, a volt Kilián lakótelepen az Irinyi József utcában egy 4. emeleti hős...
31 900 000 HUF
759 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (13737961)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Outinord lakás eladó a Joskar-Ola lakótelepenSzombathelyen, frekventált - mégis zöldövezeti - helyen eladó egy 4. emeleti, vilá...
39 500 000 HUF
647 540 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (74996492)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a kisz lakótelepen egy két szobás, erkélyes, 2. emeleti tehermentes lakás, amely rövid határidőn belül birtokba vehető. A...
38 900 000 HUF
682 456 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (69348249)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Extra életérzés:Ha kosárlabda rajongó vagy különösen figyelj! Csak egy ugrás (persze nem szó szerint ), és már ott is vagy a ke...
37 000 000 HUF
672 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (74185134)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start programnak megfelelő az INGATLAN! Egy emeletes társasház földszinti ingatlana kivételes belépő az ingatlanpiacra....
33 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (57453753)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosához közel! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal kö...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (96884236)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok városban az egyik legkedveltebb zöldövezeti lakótelepen a Tallinn városrészen, megvételre kínálunk egy 42 m2-es 1, 5 sz...
26 990 000 HUF
642 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (23837758)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Cifrakapu utcában, 51 nm-es lakás eladó! Az ingatlan, egy négyemeletes, téglaépület legfelső szintjén, rende...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai panel lakás hirdetés (64574773)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Ajkán, első emeleti, 42 m2-es, 2 szobás lakás eladó, amely megfelel az Otthon Start Program előírásainak! A központi elhelyez...
32 900 000 HUF
783 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (53284473)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ajka Csinger városrészében eladó egy 79 m2-es, első emeleti, 3 szobás lakás. A tágas ingatlan két lakás egybenyitásával került...
21 900 000 HUF
277 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (49523442)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ajka Csinger városrészében 39 m2-es, földszinti, teljes körűen felújított lakás eladó. A klímás, azonnal költözhető lakás, tel...
14 900 000 HUF
382 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (66283453)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületében Csendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közleked...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Pétfürdői tégla lakás hirdetés (92413396)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181363 hivatkozási számú pétfürdői társasházi lakás. Pétfürdőn...
36 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33434969)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181125 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
37 900 000 HUF
621 311 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (43545442)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31 nm-es, egy szobás,...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (28523577)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 63 nm-es, 3 szobás, 2. emeleti lakás a Petőfi lakótelep kedvelt részén, Kisku...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (51953674)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyedülálló ajánlat Kiskunfélegyházán! Első emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás a Móravárosban! 61 M²-es, részben felújított, lak...
28 900 000 HUF
473 770 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal