Sürgősen eladó lakások (4622 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 622 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76433844)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületébenCsendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33554965)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179908 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
20 700 000 HUF
591 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (93346334)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180414 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
27 900 000 HUF
797 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (99328969)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181099 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
22 000 000 HUF
594 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (91328398)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180995 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
28 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (72543898)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Stílus és nyugalom találkozása Zalaegerszeg belvárosában! Zalaegerszeg egyik kedvelt társasházában kínálunk megvételre egy ki...
36 500 000 HUF
890 243 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (34937336)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedülállóknak, fiatal, vagy idősebb pároknak, befektetőknek kivételes lehetőség Eger történelmi belvárosában! Egerben belvá...
12 500 000 HUF
657 894 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (57772757)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Deák Ferenc utcában eladó egy 55 nm-es, tágas és kiváló elrendezésű téglalakás, amely ideális választás lehet a...
36 500 000 HUF
663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balassagyarmati panel lakás hirdetés (49546139)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálom Balassagyarmat központjában, Hunyadi utcában lèvő panel lakásomat. Csendesebb, belső zöld övezeti rèsz, rende...
33 000 000 HUF
540 983 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52656344)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség! ! ! ! Ügyvédi megosztási szerződéssel! ! ! ! Eladó galériás minigarzon 8. kerület csendes kis ut...
23 000 000 HUF
1 533 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balassagyarmati tégla lakás hirdetés (39232977)
31 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Balassagyarmaton négylakásos társasházban, 1 +2 félszobás, 1. emeleti lakás várja új gazdáját.
34 800 000 HUF
543 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (97326598)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán a Kossuth utcán, eladó egy 39 m²-es, 1 szobás, földszinti lakás, melynek főbb jellemzői a következőK: műanyag nyí...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (96463773)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted