Sürgősen eladó lakások (4622 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 622 db
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (23681796)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start programnak megfelelő az INGATLAN! Egy emeletes társasház földszinti ingatlana kivételes belépő az ingatlanpiacra...
33 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (97345536)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csepel-Csillagtelepen, frissen szigetelt panelházból, egy 1 szobás, 1. emeleti, 31 nm-es lakás erkéllyel, egyedi mérős távfűtés...
39 900 000 HUF
1 287 096 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (49973963)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
33 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33131777)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hunyadi városban garázzsal eladó 48 nm-es lakás Kecskemét egyik kedvelt városrészében, a Hunyadi városban kínálunk megvételre ...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri tégla lakás hirdetés (86257444)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Mezőtúron kínálok eladásra egy kertkapcsolatos, 106 nm-es, nappali + 3 szobás, kétszintes sorházi lakást. a kert végében tartoz...
39 700 000 HUF
374 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (33393286)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bátonyterenyén, a Kossuth Lajos utcában eladó egy 48 m²-es, 3. emeleti, két szobás lakás. Az ingatlan átlagos állapotú, így ném...
12 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (93734839)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Újpesti Piac közelében, karbantartott társasházban kínálunk megvételre egy 26 nm-es, 1 szoba + galériás, földszinti téglalak...
38 900 000 HUF
1 496 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (73463671)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon saját kerttel Gyömrő szívében – azonnal költözhető! Gyömrő központjában eladó egy 33 m²-es, első emeleti, világos...
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (53717956)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnok Kassai úton 2 szobás lakás eladó! a lakás a négyemeletes társasház 3. emeletén található, . Csendes, nyugodt környezet ...
30 500 000 HUF
622 448 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési panel lakás hirdetés (27142127)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békés, Bánhida városrészén eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 55 m2-es, 2 szobás, erkélyes lakás, amely remek lehetőség...
13 500 000 HUF
245 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési tégla lakás hirdetés (54345625)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés belvárosában, a piac környékén eladó egy 59 m2-es 1. emeleti lakás, 4 m2-es loggiával! Az ingatlan szuper elhelyezkedésse...
29 900 000 HUF
506 779 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői tégla lakás hirdetés (58654172)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye területén, Cserkeszőlő központjában, a gyógyfürdőtől mindössze 200 méterre, eladó egy harmadik em...
38 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (73274329)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pécsen, a város keleti részén (Pécsbányán) egy jó állapotú, praktikus elosztású, 33 nm-es cseréptetős tégla lakás, amely ...
11 200 000 HUF
339 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (25764959)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baranya megye, Komló belváros közeli részén kínálunk eladásra 2 szobás, felújított, gondosan karbantartott második emeleti tégl...
22 300 000 HUF
446 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (52625959)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs kertváros csendes, nyugodt utcájában a Siklósi úton, egy két szobás, negyedik emeleti, erkélyes lakás! Ha olyan ot...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (42377252)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyula, Belső-Törökzug városrészén eladó egy 4. emeleti, erkélyes, 56 m2-es, 2 szobás lakás. Az ingatlan jó állapotban van, egy...
28 500 000 HUF
508 928 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (77337964)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komló belvárosának szívében a Piramis házban, 4. emeleti, dupla liftes társasházban, 52 m²-es, felújított, két szobás lakás ela...
32 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (35437574)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komlón, a Jó szerencsét utcában eladó egy 51 m2-es 2 külön nyíló szobás 2. emeleti erkélyes téglalakás. Az ingatlan felújítandó...
17 900 000 HUF
350 980 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (56279678)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94646694)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal