Eladó újszerű állapotú ház - Olaszország, Tornimparte
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Tornimparte
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:350 m2
- Telekterület:nincs megadva
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:9
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Eddie
Rejtett telefonszám.
Írj üzenetet a hirdetőnek.
Írj üzenetet a hirdetőnek.
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 1919
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház Tornimparte
Tornimparte szép előrómai városában 30 percre L'Aquilától található egy nagy, mintegy különálló ingatlan.
Az ingatlan 350 m²-es, három apartmanból áll, és befejezésre vár.
Az ingatlan jó állapotban van, és a következőképpen oszlik meg: Földszinten belépés, nappali konyhával, 3 hálószoba, 2 fürdőszoba, tároló és nagy külső terasz.
Továbbá van egy nagy félföldalatti garázs.
Első emeleten belső lépcsőházon keresztül megközelíthető a bejárat, a nappali, a konyha, 3 hálószoba, 2 fürdőszoba és egy nagy terasz, körülbelül 60 m².
Tetőtérben egy további apartman található, amely részben befejezhető; bejárat, konyha, nappali, 3 hálószoba, 2 fürdőszoba és panorámás terasz, gyönyörű kilátással L'Aquila városára.
Nagy és sokoldalú ingatlan, különböző felhasználási lehetőségekkel, például lakóház, nyaraló és B tevékenység.
Tornimparte közelében az Apennin-lánc sok helyet kínál a hegyi tevékenységekhez; látogass meg és fedezd fel, Rómából pedig körülbelül 1,5 órára van. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó olaszországi újszerű állapotú 9 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Olaszországi ház oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 99 000 EUR és mivel az alapterülete 350 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 283 EUR/m2.
Az olasz ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Eddie összes hirdetése között.

