Eladó új építésű ház - Egyesült Arab Emírségek, Dubai
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:14 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Dubai
- Kategória:Ház
- Alkategória:Sorház
- Alapterület:273 m2
- Telekterület:nincs megadva
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:5
- Állapot:Új építésű
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:Összkomfortos
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel
Kis Vanessza
+36-(70)-661-2189
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: dubai_layout_1766286
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó sorház Dubai - Rayhan at WAADA - 4 Bedroom Townhouse
Mit nyújt az OC Dubai?
Az Otthon Centrum hivatalosan is belépett a dubaji ingatlanpiacra. Magyar háttérrel és helyi piaci ismerettel teljes körű, magyar nyelvű támogatást nyújtunk az ingatlanvásárlás során. Segítünk a megfelelő projekt és lokáció kiválasztásában, legyen szó off-plan vagy már elkészült ingatlanról. A döntés előtt hozamszámítással, piaci tanácsadással és a befektetési szempontok áttekintésével segítünk felmérni, hogy az adott ingatlan mennyire illik a céljaidhoz. A szolgáltatás része lehet a jogi háttér, a szerződéskezelés, a banki és finanszírozási tanácsadás, valamint igény esetén a cégalapítás és a Golden Visa ügyintézés támogatása is. Az ingatlan megvásárlása után sem maradsz magadra, hiszen ingatlankezelésben és bérbeadásban is segítséget tudunk nyújtani.Ez egy 4 hálószobás ház.
A "Rayhan a WAADA-nál" egy elszánt és megfontoltan kialakított városháza közösség, amely zökkenőmentesen ötvözi a modern építészetet buja tájjal. Ez a vibráló környék tökéletes egyensúlyt kínál az eleganciával és a természettel, egy barátságos és kortárs életkörnyezetet teremtve. A klaszter összesen 730 lakóházat foglal magában, amelyek 224 négyszobás és 506 háromszobás lakásokat foglalnak magukban, melyek mindegyike kényelmet, funkcionalitást és erős kapcsolódást biztosít a környezethez.
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó egyesült arab emírségeki új építésű 5 szobás sorház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó sorházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Egyesült Arab Emírségeki ház oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 3 626 000 AED és mivel az alapterülete 273 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 13 282 AED/m2.
Az dubai ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kis Vanessza összes hirdetése között.

