Eladó felújított lakás - Nyíregyháza (43463434)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:23 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Nyíregyháza
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:38 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1
  • Állapot:Felújított
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:1
Révész Natália
+36-(70)-944-2086
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

NYÍREGYHÁZA SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN 1.EMELETEN 1 SZOBA NAPPALIS L...

Nyíregyháza közkedvelt Ságvári kertvárosi részén kínálunk megvételre egy 38 m²-es, első emeleti, tégla építésű, teljes körűen és igényesen felújított lakást.
Az ingatlan kiváló elosztású: egy külön nyíló szoba és egy világos nappali biztosít kényelmes életteret. a modern műanyag nyílászárók, az egyedi gázkonvektoros fűtés, valamint a hűtő-fűtő klíma egész évben kellemes komfortérzetet és kedvező fenntartási költségeket garantálnak.
A lakás egy szigetelt társasházban található, és teljes bútorzattal együtt kerül értékesítésre, így akár azonnal költözhető, de befektetésnek, kiadásra is remek választás lehet.
Főbb jellemzők:

38 m² alapterület

emeleti elhelyezkedés

tégla építés
1 szoba + nappali
teljes körű, igényes felújítás
műanyag nyílászárók
egyedi gázkonvektoros fűtés
hűtő-fűtő klíma
szigetelt társasház
teljes bútorzattal eladó
azonnal birtokba vehető
Az energetikai tanúsítvány elkészítése folyamatban van, komoly érdeklődés esetén rövid időn belül rendelkezésre áll.

F

Az ingatlan azonosítója: 100340Érdeklődni: +36709442086 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Nyíregyházai felújított 1 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Nyíregyháza oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 41900000 Ft és mivel az alapterülete 38 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1102632 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Révész Natália összes hirdetése között, vagy akár a/az Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal