Eladó újszerű állapotú lakás - Olaszország, Amelia
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Amelia
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:180 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Eddie
Rejtett telefonszám.
Írj üzenetet a hirdetőnek.
Írj üzenetet a hirdetőnek.
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RP-517639
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Amelia, Eladó újszerű állapotú lakás - Olaszország, Amelia
Ez az ingatlan Amelia városában, Montecampano gyönyörű falujában, egy magas, rendkívül panorámás helyen, körülbelül egy tetőteraszos házban található. Ez az ingatlan 180 m²-es alapterületű, előszobával, nappali kandallóval, étkezővel, nagy és tágas konyhával, verandával vagy hobbi szobával és fürdőszobával a földszinten. Két nagy hálószoba van; az egyikhez járható gardrób és egy nagy fürdőszoba az első emeleten található. Az ingatlan 3 kW-os fotovoltaikus rendszerrel rendelkezik. Az ingatlanhoz csodálatos kert is tartozik, amely egy pavilonnal van felszerelve, ahonnan az Umbria-dombok csodálatos panorámáját élvezheted.
Tetszett ez az eladó olaszországi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Olaszországi lakás oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 249 000 EUR és mivel az alapterülete 180 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 383 EUR/m2.
Az olasz ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Eddie összes hirdetése között.

