Eladó újszerű állapotú nyaraló - Olaszország, Cannero Riviera (55535843)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Cannero Riviera
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Üdülő
  • Alapterület:814 m2
  • Telekterület:14600 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:7
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Eddie
Eddie
Rejtett telefonszám.
Írj üzenetet a hirdetőnek.
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: W-02V5WQ
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó nyaraló Cannero Riviera


Az Édenkert, melyet néha földi Paradicsomnak is hívnak, több könyvben is említik. Az 'éden' szó főnév, amely azt jelenti: öröm, gyönyörűség, és úgy érzem, nincs jobb meghatározása ennek a csodálatos tulajdonságnak.
A nagyvonalú park több száz esszenciából áll, köztük virágokból és növényekből, amelyek az évszaktól függően különböző gyümölcsöket és színeket adnak. A különböző utakon keresztül érhetők el a különböző nézőpontok, és a csodálatos Végtelen medence, amely a Maggiore-tóra néz, valóban irigylésre méltó.
Csak sétával a birtokon lehet megérteni, miért hasonlítható ez a park a Villa Taranto botanikus kertjeihez. Két egység található ebben az oázisban: a fő Villa, modern és vonzó profilú, és a másik egység orosz–olasz stílusban, amely a múlt hangulatát és bájosságát őrzi.
Mindkettőt 2013-ban újították fel, a lehető legmagasabb minőségi és technológiai színvonalon, nem bíztak a véletlenre, és mindkét ingatlanban van automatizálás. Az ingatlant egy tengerparti telek díszíti, felszerelt stranddal és magán bójával, amely kényelmes kikötőhelyet biztosít a hajóknak.
Összességében nincs ehhez hasonló tulajdonság az egyediség, a minőség és az építési jellemzők tekintetében. Ha az Édenkertjét keresed ezen a földön, ne keress tovább Cannero-Riviera falva felől: a paradicsom itt vár rád. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal