Eladó újszerű állapotú nyaraló - Olaszország, Lajatico (84772613)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 1 fotó
hirdetés 7. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Lajatico
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Üdülő
  • Alapterület:180 m2
  • Telekterület:nincs megadva
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:5
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Eddie
Eddie
Rejtett telefonszám.
Írj üzenetet a hirdetőnek.
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: L-25
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó nyaraló Lajatico


Lajatico központjában eladó ház. Lajatico minden szükséges szolgáltatást kínál, például bankot, postát, gyógyszertárat, három élelmiszerboltot, éttermeket, bárokat, orvosi és további üzleteket.
A falu mindössze 45 percre van a Pisa nemzetközi repülőterétől és a legközelebbi strandoktól. 20 percre van az autópályától és a vasútállomástól, 10 percre a nagyobb szupermarketektől, 25 percre Volterra Etruscan városától, 40 percre a festői San Gimignano-tól, és másfél óra alatt elérhetők Toszkána legvonzóbb városai, például Firenzét, Sienát és Luccát.
Ezt a bájos kis várost Toszkánában sokan Andrea Bocelli otthonaként emlegetik, hiszen minden évben a tenor a nemzetközi közönség előtt lép fel a szuggesztív Teatro del Silenzio szabadtéri, természetes amfiteátrumban, ahol 360°-os panorámás kilátás nyílik a környező dombokra és Volterra városára.
A terület tele van történelmi városokkal, középkori falvakkal, kastélyokkal és falusi templomokkal, és a táj aranyló búzával és olajfákkal.
Az ingatlan megközelítése a Lajatico téren keresztül történik, és a palota bejárata az első emeletre vezető eredeti lépcsőn nyílik.
A jobb oldalon található egy bájos, restaurált lakás, amely a következőket tartalmazza: konyhasarok, nappali/étkező csodálatos hordóboltozatú mennyezettel, és a lépcső a második emeletre vezet, ahol található egy hangulatos kétágyas hálószoba, fürdőszoba zuhanyzóval, egy kisebb hálószoba vagy stúdió és egy másik kétágyas hálószoba félig fürdőszobával.
A kis fürdőszobából a padláshoz (tároló terület) lehet hozzáférni.
Visszatérve az első emeletre, a bal oldalon található egy második apartman, amely teljes felújítást igényel; ennek része az étkező/nappali eredeti kandallóval, fürdőszoba és egy jó méretű hálószoba. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal